ମଲାଇକାଙ୍କ ବେକରେ ସଲମାନଙ୍କ ବ୍ରେସଲେଟ୍! ଫ୍ୟାନ୍ ଦେଲେ ଏମିତି କମେଣ୍ଟ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲାଇକା ନିଜର ଲୁକ୍ ଏବଂ ଅନ୍ଦାଜକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । କେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଜିମ୍ ଲୁକ ଭାଇରାଲ ହୁଏ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ବିଭିନ୍ନ ଆଉଟଫିଟକୁ ନେଇ ସେ ଲାଇମଲାଇଟକୁ ଆସନ୍ତି । ସେ ଯେ କୌଣସି ସୋ’ରେ ଭାଗ ନିଅନ୍ତି ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର ତାଙ୍କ ଉପରେ ହିଁ ରହିଥାଏ । ଏବେ ନିକଟରେ ମଲାଇକା ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୨୦୨୨ ଇଭେଣ୍ଟରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ଇଭେଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆାକ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କରିଥିଲା । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବି ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ଏବେ ମଲାଇକାଙ୍କ ଲୁକକୁ ନେଇ ଯେତିକି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ସେତିକି ଟ୍ରୋଲ ବି ହେଉଛି । ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୨୦୨୨ରେ ସେ ଏକ ଟ୍ରାନ୍ସପାରେଣ୍ଟ ଗାଉନରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଗାଉନ ସହ ସେ ଏକ ନେକଲେସ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଏହି ନେକଲେସ ସଲମାନଙ୍କ ବ୍ରେସଲେଟ ଭଳି ଦେଖାଯାଉଛି । ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସଲମାନଙ୍କ ହାତରେ ଏହି ବ୍ରେସଲେଟ ବହୁତ ଥର ଦେଖିଥିବେ । ଏହି ବ୍ରେସଲେଟ ଭଳି ଦେଖାଯାଉଥିବା ନେକଲେସ ପିନ୍ଧି ଇଭେଣ୍ଟକୁ ଯାଇଥିଲେ ମଲାଇକା । ଏହି ନେକଲେସ ପାଇଁ ସେ ଏବେ ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viral Bhayani (@viralbhayani)

ଏହି ବ୍ରେସଲେଟ ଦେଖିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର୍ ଲେଖିଛନ୍ତି ସଲମାନଙ୍କ ବ୍ରେସଲେଟ୍ ୟାଙ୍କ ବେକରେ କ’ଣ କରୁଛି । ଲାଗୁଛି ଭୁଲରେ ପିନ୍ଧି ଦେଇଛନ୍ତି…  ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର୍ ଲେଖିଛନ୍ତି ସଲମାନଙ୍କ ବ୍ରସଲେଟ୍ ବେକରେ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ମଲାଇକା…

ମଲାଇକ୍ କେବଳ ନେକଲେସ ନୁହେଁ ଟ୍ରାନ୍ସପାରେଣ୍ଟ ଆଉଟଫିଟ୍ ପାଇଁ ବି ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେଇ ଅନେକ ୟୁଜର୍ ମଲାଇକାଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ।