ମେଜର ସନ୍ଦୀପ ମହାପାତ୍ର ମେମୋରିଆଲ୍ ଟେନିସ୍ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍: ସିଙ୍ଗଲସ୍‌ରେ କବିର ହନ୍ସ ବିଜୟୀ

1 min read
Major Sandeep Mohapatra Memorial Tennis Championship

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭୁବନେଶ୍ୱର ଉପକଣ୍ଠ ମେଣ୍ଡାଶାଲ ଗୁରୁକୁଲ ରିସର୍ଟରେ ୩ତାରିଖରୁ ଠାରୁ ଚାଲିଥିବା ମେଜର ସନ୍ଦୀପ ମହାପାତ୍ର ମେମୋରିଆଲ୍ ଟେନିସ୍ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ରବିବାର ଉଦଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି । ପୁରୁଷ ଏକକରେ କବିର ହନ୍ସ ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି । ପ୍ରତ୍ୟୁଷ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ୬-୧, ୬-୨ରେ କବିର ହନ୍ସ ପରାଜିତ କରିଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ପୁରୁଷ ଡବଲସରେ କବିର ହନ୍ସ ଓ ପ୍ରତ୍ୟୁଷ ମହାନ୍ତି, କୁମାର ଅନୁରାଗ ଓ ଆଦିତ୍ୟ ସତପଥୀଙ୍କୁ ୦-୪, ୬-୦ରେ ପରାସ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟେ ମହିଳା ଏକକରେ ଋତୁପର୍ଣ୍ଣା ଚୌଧୁରୀ ୭-୫, ୬-୧ରେ ସିମରନ୍ ନେହା ଏକ୍‌କଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରି ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ୧୬ ବର୍ଷରୁ କମ ବାଳକ ଏକକରେ ଦେବାଶିଷ ସାହୁ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୬ ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ବାଳିକା ଏକକରେ କ୍ରୀର୍ଷ୍ଣା ରାଜ୍ ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଉଦଯାପନୀ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶା ବିକାଶ ପରିଷଦ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ଓଡ଼ିଶା ଟେନିସ୍‌ ଆସୋସିଏସନର ସଭାପତି ଅସିତ୍‌ ତ୍ରିପାଠୀ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇଥିବା ବେଳେ ଓଡ଼ିଶା ଟେନିସ୍‌ ଆସୋସିଏସନର ଉପ-ସଭାପତି ତଥା ଓଡ଼ିଶା ପବ୍ଲିକ୍ ସର୍ଭିସ କମିଶନ ଚ୍ୟାରମ୍ୟାନ୍ ସତ୍ୟଜିତ ମହାନ୍ତି ସମ୍ମାନୀୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ବିଜୟୀ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ଟ୍ରଫି ସହ କ୍ୟାସ୍ ପ୍ରାଇଜ୍ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ବିଜେତାଙ୍କୁ ୧,୭୦,୦୦୦ ଟଙ୍କାର ଆର୍ଥିକ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି । ପୁରୁଷ ଏକକ ବର୍ଗରେ ବିଜୟୀ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୦,୦୦୦ ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରିଯାଇଛି । ସେହିଭଳି ଉପବିଜେତାଙ୍କୁ ୧୫,୦୦୦ ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଇଛି । ପୁରୁଷ ଯୁଗଳ ବିଜେତାଙ୍କୁ ୨୦,୦୦୦ ଏବଂ ବାଳକ ଓ ବାଳିକା ବର୍ଗ ବିଜେତାଙ୍କୁ ୬,୦୦୦ ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner