ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ

1 min read

ମେଷ ରାଶି : ଗୃହ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ହଳଦିଆ ଓ ଧଳା ରଙ୍ଗ ଶୁଭ । ତେଲ ଦାନ କରନ୍ତୁ ।

ବୃଷ ରାଶି : ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ଥିବାରୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଗତି କରିବେ । ଧନ ଦେବାନେବାରେ ଅବହେଳାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ନାରଙ୍ଗୀ ଏବଂ ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ । ରାଜନୀତିରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ । ହରଡ଼ ଡାଲି ଦାନ କରନ୍ତୁ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି କରିପାରନ୍ତି । ଏଥିସହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ । ନାରଙ୍ଗୀ ଏବଂ ଆକାଶୀ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ । ଚକ୍ଷୁ ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଚାକିରିରେ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । କୌଣସି ବଡ଼ ବ୍ୟବସାୟିକ ଯୋଜନା ଫଳପ୍ରଦ ହେବ । ଧଳା ଏବଂ ନାରଙ୍ଗୀ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ।

ସିଂହ ରାଶି : ରାଜନୀତିରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରନ୍ତି । ଏଥିସହ କୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରେରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଜମିବାଡ଼ି କ୍ରୟ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ନାରଙ୍ଗୀ ଏବଂ ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ । ବାଣୀ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଖୁବ୍ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବେ । ଅନେକ ଦିନରୁ ଅଟକିରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ କରିବେ । ସବୁଜ ଓ ନୀଳ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ । ଗାଈଙ୍କୁ ଗୁଡ଼ ଭୋଜନ କରାନ୍ତୁ ।

ତୁଳା ରାଶି : ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ନୂତନ ଗୃହ କ୍ରୟ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ବାଇଗଣୀ ଏବଂ ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ । ଶ୍ରୀ ବିଷ୍ଣୁ ସହସ୍ରନାମ ପାଠ କରନ୍ତୁ । ଗାଈଙ୍କୁ ଗୁଡ଼ ଭୋଜନ କରାନ୍ତୁ ।

ବିଛା ରାଶି : ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଫଳଦାୟକ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ୍ୟାରିୟରକୁ ମନରେ ଉତ୍ସାହ ଭରିରହିବ । ତେଲ ଏବଂ ଗୁଡ଼ ଦାନ କରନ୍ତୁ । ସବୁଜ ଏବଂ ନୀଳ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ।

ଧନୁ ରାଶି : ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେତୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଅଟକିରହିଥିବା ଧନ ବା ଅର୍ଥ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ହଳଦିଆ ଓ ନାରଙ୍ଗୀ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ।

ମକର ରାଶି : ଶିକ୍ଷାରେ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ଚାକିରିରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । ପିତାଙ୍କ ଆଶିର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ । ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଶ୍ରୀ ଶୁକ୍ତ ପାଠ କରନ୍ତୁ । ଧଳା ଏବଂ ନୀଳ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଏହି ରାଶିରେ ଶନି ଦେବତାଙ୍କ ଚଳନ ହେତୁ ବ୍ୟବସାୟିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ବିସ୍ତାରଲାଭ କରିବ । ଚାକାରିରେ ସଫଳତା ମିଳିବା ସହ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ସବୁଜ ଏବଂ ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ।

ମୀନ ରାଶି : ରାଜନୀତିରେ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ । ହଳଦିଆ ଫଳ ଦାନ କରନ୍ତୁ । ଲାଲି ଏବଂ ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ।

About Post Author

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]