ଫାଇନାଲରେ KKR ପ୍ରବେଶ, ସଂଘର୍ଷପୂର୍ଣ୍ଣ ମ୍ୟାଚରେ ପରାଜୟ ଦିଲ୍ଲୀ

1 min read

ସାରଜାହା:  ଆଇପିଏଲ୍ ଫାଇନାଲ୍ ଟିକେଟ୍ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଓ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ମହା ମୁକାବିଲାରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ  । ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି କୋଲକାତାକୁ ୧୩୬ ରନର ଟାର୍ଗେଟ୍ ଦେଇଥିଲା ଦିଲ୍ଲୀ । ସେପଟେ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ହରାଇ ଆଇପିଏଲ୍ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି KKR

ପ୍ରଥମ ଇଂନିସରେ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୩୫ ରନ କରିଥିବାବେଳେ କୋଲକାତାକୁ 136 ରନର ଟାର୍ଗେଟ୍ ଦେଇଥିଲା । ସେପଟେ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ଥ ବ୍ୟାଟିଂ ସ୍ୱତେ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ୮ମ ୱିକେଟ ମ୍ୟାଚ ଅକ୍ତିଆର କରିବାରେ ସଫଳ କରିଛି  । 7 ଓ୍ବିକେଟ ହରାଇ ସଂଘର୍ଷପୂର୍ଣ୍ଣ ମ୍ୟାଚରେ  କେକେଆର ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି  । ଶେଷ ତିନୋଟି ବଲକୁ ୬ ରନ ବାକି ଥିବା ବେଳେ ତୃତୀୟ ବଲରେ ମଧ୍ୟ ୱିକେଟ ହାସଲ କରିଥିଲା ଦିଲ୍ଲୀ  ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାହୁଲ ତ୍ରିପାଠୀ ପଞ୍ଚମ ବଳରେ ଲଙ୍ଗ ଡ୍ରାଇଭରେ :କା ମାରି ଦଳକୁ ବିଜୟ ଅଭିମୁଖୀ କରିଥିଲେ  । ସେପଟେ ପୂର୍ବରୁ ଚେନ୍ନାଇ ସେମି ଫାଇନାଲ ଜିତିବା ସହ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି  । ବୁଧାବର ଆୟୋଜିତ ସେମି ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ହରାଇ କୋଲକାତା ମଧ୍ୟ ଫାଇନାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି  । ଅକ୍ଟୋବର ୧୫ ତାରିଖରେ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ ଚେନ୍ନାଇ ଏବଂ କୋଲକାତା ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି  ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *