ବର୍ଷର ଶେଷ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ, ଏହି ୪ ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ ବଡ଼ ପ୍ରଭାବ

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗକୁ ନେଇ ଅନେକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ମହତ୍ତ୍ୱ ରହିଛି । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ଶୁଭ ଏବଂ ଅଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ତେବେ ଚଳିତ ବର୍ଷର ଶେଷ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ଡିସେମ୍ବର ୪ରେ ପଡୁଛି । ଏହା ଭାରତରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସୂତକ ଅବଧି ଲାଗିବ ନାହିଁ।ଆଣ୍ଟାର୍କଟିକା, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆମେରିକାରେ ଏହି ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ । ଭ।ରତୀୟ ସମୟ ପ୍ରାୟ ଦିନ ୧୧ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଅପର।ହ୍ଣ ୩ଟା ୭ରେ ସରିବ । ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧ଟା ୩ ସମୟରେ ସର୍ବାଧିକ ପରାଗ ଘଟିବ ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବର୍ଷର ଶେଷ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ କେଉଁ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇବ…

ମିଥୁନ ରାଶି-

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ| ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବା ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି|
କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କଲେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ| ଡିସେମ୍ବରରେ ମଙ୍ଗଳ, ବୁଧ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶୁକ୍ର ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯିବ ।

ସିଂହ ରାଶି-

ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ସୁଦୃଢ ହେବା ସହ ଯେକୗେଣସି ପ୍ରକାରର ନିବେଶ କଲେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ| ଯେଉଁ କାମରେ ହାତ ଦେବେ ସେଥିରେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ପାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି-

ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବରଦାନ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାମିଲ ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବା ସହିତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବେ| ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ହେବ।

ମକର ରାଶି-

ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଖୁବ୍ ଶୁଭଙ୍କର ହେବ| ଆପଣଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ |କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିବ। ନୂତନ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ମିଳିବା ସହ ଧନପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ସାମିଲ ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *