KBC 12: ନାଜିୟା ନସୀମ ହେଲେ ପ୍ରଥମ କୋଟିପତି, ୭ କୋଟିର ଜ୍ୟାକପଟ ଜିତି ରଚିବେ କି ଇତିହାସ ?

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କୌନ କନେଗା କରୋଡପତି ସିଜିନ ୧୨ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଆସୁଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋ କୁ ଖୁବ ରୋମାଞ୍ଚକର ମୋଡ଼ରେ ଆସି ଛିଆ କରେଇଛନ୍ତି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ନୟିସା ନସୀମ ଯିଏ କି ଚଳିତ ସିଜିନରେ ପ୍ରଥମ କୋଟିପତି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ମେକର୍ସଙ୍କ ତରଫରୁ ସୋର ଏକ ପ୍ରମୋ ରିଲିଜ କରାଯାଇଛି । ପ୍ରମୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ନାଜିୟା ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ରଶ୍ନର ସଠିକ ଉତ୍ତର ଦେଇସାରିଛନ୍ତି । ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଜୋଶର ସହିତ ଏହା ଘୋଷଣା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜିତିଯାଇଛନ୍ତି ।

ଚଳିତ ବର୍ଷ ସିଜିନରେ ନାଜିୟା ପ୍ରଥମ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହୋଇଛନ୍ତି ଯିଏ କି ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜିତିଛନ୍ତି । ଏହି ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କାର ପ୍ରଶ୍ନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଇନେକ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପହଞ୍ଚିଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶ୍ନର ସଛିକ ଉତ୍ତର ଦେଇପାରନ୍ତି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ନିଜ ଜ୍ଞାନ ବଳରେ ନାଜିୟା ଏହି ଚମତ୍କାର କରିଦେଖାଇଛନ୍ତି ।

ପ୍ରମୋରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ, ଅମିତାଭ ନାଜିୟାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସାତ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜ୍ୟାକପଟ ପ୍ରଶ୍ନ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥାପନା କରୁଛନ୍ତି । ଯଦି ନାଜିୟା ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ସଠିକ ଉତ୍ତର ଦେବେ ତେବେ ସେ ଇତିହାସ ରଚିବେ ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେବିସିର ଏହି ପ୍ରମୋ ଦୃତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଦର୍ଶକ ଏହି ଏପିସୋଡକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହିଁରହିଛନ୍ତି । ଏହି ସ୍ପୋଶାଲ ଏପିସୋଡ ନଭେମ୍ବର ୧୧ ତାରିଖ ୯ଟାରେ ଟେଲିକାଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner