କ୍ୟାଟ୍ରିନା-ଭିକିଙ୍କ ବାହାଘରରେ ପ୍ରଥମ ଅତିଥି ଶଶାଙ୍କ ଖୈତାନ, ବଲିଉଡ୍ ସହ କି ସମ୍ପର୍କ…

1 min read

ମୁମ୍ବାଇ: ଭିକି କୗେଶଲ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି । ରାଜସ୍ଥାନର ସବାଇ ମାଧୋପୁରରେ ୧୪ ଶତାବ୍ଦୀର ଏକ ସୁନ୍ଦର କିଲ୍ଲାରେ ଆସନ୍ତା ମାସରେ ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ।  ଏହାପୂର୍ବରୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ବାହାଘରରେ କେଉଁମାନେ ଅତିଥି ଲିଷ୍ଟରେ ରହିବେ ତାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର୍ ଧରିଛି । ବଲିଉଡର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଏହି ବିବାହରେ କିଏ ପ୍ରଥମ ଅତିଥି ହେବ ତାର ଖୁଲାସା ହୋଇଛି।

୯ ଡିସେମ୍ବରରେ ରାଜସ୍ଥାନରେ ବିବାହ-
ଭିକି କୗେଶଲ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବିବାହ ପାରମ୍ପାରିକ ପଞ୍ଜାବୀ ରୀତିନୀତିରେ ହେବ। ଏହି ଦମ୍ପତି ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ରାଜସ୍ଥାନର ସିକ୍ସ ସେନ୍ସ ସ ଫୋର୍ଟ ବାରୱାରାରେ ବିବାହ କରିବେ ପିଙ୍କଭିଲ୍ଲାର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଡିସେମ୍ବର ୭ ଏବଂ ୮ ରେ ମେହେନ୍ଦୀ ଏବଂ ସଂଗୀତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଶଶାଙ୍କ ଖୈତାନଙ୍କ ନାମକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଏପରିକି ବିକିଙ୍କ ତରଫରୁ ବରଯାତ୍ରୀ ଭାବରେ ସେ ରହିଛନ୍ତି। ଯିଏକି ଜଣେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଏବଂ ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟି ବିବାହରେ ତାଙ୍କ ନାମ ଅତିଥି ତାଲିକାରେ କନଫର୍ମ ହୋଇଛି।

କିଏ ହେବେ ଗେଷ୍ଟ?-

ଶଶାଙ୍କ ନିକଟରେ ‘ଗୋବିନ୍ଦା ମେରା ନାମ’ରେ ଭିକିଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ କରଣ ଜୋହର ମଧ୍ୟ ଏହି ବିବାହର ସାମିଲ ହେବେ| ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଫରାହ ଖାନ ଏବଂ ଜୋୟା ଅଖତର ସାମିଲ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଏପରିକି ସଙ୍ଗୀତ ପାଇଁ ବିକିଙ୍କ ତରଫରୁ ମ୍ୟୁଜିକ କୋରିଓଗ୍ରାଫ୍ କରିବେ ଫରାହ। ତେବେ ଏହି ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ମ୍ୟାରେଜରେ ସଲମାନ ଖାନ ସାମିଲ ହେବାର ଆଶା କମ୍ ରହିଛି ।

ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଶୋ’ ପାଇଁ ସଲମାନ ୟୁଏଇରେ ଥିବେ । ଏହାବ୍ୟତୀତ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଅଲ୍ଲି ଅବାସ ଜଫର ଦୁବାଇରେ ସାହିଦ କପୁରଙ୍କ ସହ ଏକ ନୂଆ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବିବାହରେ ସେ ସାମିଲ ହେବା ଆଶା କମ୍ ।

ଖାସ୍ କଥା ହେଉଛି ଏହି କପଲ୍ ବାହାଘର ପାଇଁ ରାଜସ୍ଥାନ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇରେ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ୍ କରିବେ।

 

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *