କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗରର ବହୁ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ନେତାଙ୍କ ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦାନ

1 min read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ଅନ୍ତର୍ଗତ କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର ବ୍ଳକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜରଡ଼, ଗୁଡ଼ିଆଳି ଏବଂ ଆଠଗଡ଼ ପଞ୍ଚାୟତର ବହୁ ବିଜେପି ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ଦଳ ପରିତ୍ୟାଗ କରି ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରଠାରେ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ବଳିଷ୍ଠ ନେତୃତ୍ୱ ଏବଂ ଲୋକାଭିମୁଖୀ ଯୋଜନାରେ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହେବା ସହିତ ଯୁବ ନେତା ପ୍ରଣବ ପ୍ରକାଶ ଦାସଙ୍କ ସାଂଗଠନିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆକୃଷ୍ଠ ହୋଇ ବିଧାୟିକା ଲତିକା ପ୍ରଧାନଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱକୁ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ତାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ (ବିଜେଡି)ରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଜରଡ଼ ପଞ୍ଚାୟତର ରାଜେଶ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ, ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ପାତ୍ର, ବ୍ରହ୍ମଜୀ ପାତ୍ର, ରବୀନ୍ଦ୍ର କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ, ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦୋରା, ସଞ୍ଜୟ ବେହେରା, ପାଣ୍ଡବ ମେହେନା,ଦିବାକର ମେହେନା, ଶଙ୍କର ଜେନା, ବାଲାଜୀ ପଣ୍ଡା, କୈଳାଶ ସାହୁ, ଭାଗିରଥୀ ଦୋରା, ଦେବାଶିଷ ପଣ୍ଡା, କିଶୋର ଚନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାଇଁ, ଦୟା ସ୍ୱାଇଁ, ପୀତବାସ ପଣ୍ଡା, ଲଳିତ ଡାକୁଆ, ନୀଳାଞ୍ଚଳ ମହାନ୍ତି, ଗଣେଶ ସାହୁ, କିଶୋର ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ, ଅଶୋକ ସାହୁ, ହୃଷିକେଶ ସାହୁ, ନାରାୟଣ ସେଠୀ, ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ମହାନ୍ତି, ରାଜେଶ କୁମାର ମେହେନା, ଭବାନୀ ଶଙ୍କର ତ୍ରିପାଠୀ । ସେହିଭଳି ଗୁଡ଼ିଆଳୀ ପଞ୍ଚାୟତର ସୁବାଷ ଚନ୍ଦ୍ର ସେଠୀ, ନୀଳାଞ୍ଚଳ ପଣ୍ଡା, ସଞ୍ଚୟ ପ୍ରଧାନ, ଶଙ୍କର ଭୂୟାଁ, ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ଭୂୟାଁ, ମଙ୍ଗରାଜ ସ୍ୱାଇଁ ଓ ଆଠଗଡ଼ ପଞ୍ଚାୟତର ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ମାର୍ଥୀ, ବ୍ରିଟିଶ ନାୟକ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦେଇଛନ୍ତି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *