ଖେଳାଳି ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ଆଇପିଏଲ୍-୨୦୨୧କୁ ବାତିଲ କଲା ବିସିସିଆଇ

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧କୁ ବାତିଲ କଲା ବିସିସିଆଇ । କିଛି ଖେଳାଳି କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ବିସିସିଆଇ । କିଛି ଖେଳାଳି ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ୩୦ତମ ମ୍ୟାଚ୍କୁ ବାତିଲ କରିଥିଲା ବିସିସିଆଇ । ଏଣୁ ଗତକାଲିର କେକେଆର-ଆରସିବି ମ୍ୟାଚ୍ ବାତିଲ ହୋଇଥିଲା ।

KKRର ୨ ଜଣ ଖେଳାଳି କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ ।  ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସ୍‌ର ସୋପର୍ଟ ଷ୍ଟାଫ୍‌ଙ୍କ ଭିତରୁ ୩ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଟିମ୍‌ର ବାକି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ୍ ଆସିଥିଲା । ୨ମେ’ରେ ହୋଇଥିବା ଟେଷ୍ଟିଂ ପରେ ଏହା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ।  ଚେନ୍ନାଇ ଟିମର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ (CEO) କାଶୀ ବିଶ୍ବନାଥନ୍‌, ବୋଲିଂ କୋଚ୍‌ ଏଲ୍‌ ବାଲାଜୀ ଏବଂ ବସ୍‌ର କ୍ଲିନର କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏଥିସହିତ କେକେଆରର ୨ ଖେଳାଳି ମଧ୍ୟ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ଆଜି ସନ୍‌ରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ମଧ୍ୟ କିଛି ଖେଳାଳି କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଋଦ୍ଧିମାନ ଶାହା ଏବଂ ଅମିତ ମିଶ୍ରା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା । ତେବେ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ ପରେ ଆଇପିଏଲ୍ ଆୟୋଜନ ହୋଇପାରେ ।

ଏଥିସହିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ: କୋଲକତା ନାଇଟ ରାଇଡରର୍ସ ପରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସ୍‌ର ୩ଜଣଙ୍କୁ କରୋନା

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner