ଆଉ ନାହାନ୍ତି ନିବେଶକ ରାକେଶ ଝୁନ୍‌ଝୁନ୍‌ୱାଲା, ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କଲେ ମୋଦି 

ମୁମ୍ବାଇ: ପରଲୋକରେ ବିଶିଷ୍ଟ ଉଦ୍ଦ୍ୟୋଗୀ ତଥା ନିବେଶକ ରାକେଶ ଝୁନ୍‌ଝୁନ୍‌ୱାଲା  । ୬୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ରାକେଶଙ୍କ ନିଧନ ହୋଇଛି  । କିଛି ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହୋଇଥିଲେ ରାକେଶ  । ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ସେ ଅନେକ ରୋଗରେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ଝୁନଝୁନୱାଲାଙ୍କ ନିଧନରେ ଶୋକବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ସହ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଜ୍ଞାପନ କରିଛନ୍ତି  । ‘‘ଜଣେ ଅଦମ୍ୟ ସାହସୀ ଥିଲେ ରାକେଶ ଝୁନଝୁନୱାଲା  । ଖୁସି ମିଜାଜ ସ୍ବଭାବର ରାକେଶକୁ ସର୍ବଦା ଝୁରିବ ବିତ୍ତୀୟ ଦୁନିଆ । ଭାରତର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚିନ୍ତିତ ଥିବା ଝୁନ୍‌ଝୁନ୍‌ୱାଲାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦାୟକ  । ତାଙ୍କ ପରିବାର ଓ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପ୍ରତି ମୋର ସମବେଦନା ରହିଛି  । ଓଁ ଶାନ୍ତି  ’’। ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନିବେଶକଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ପରେ ଏଭଳି ଟ୍ବିଟ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ।

ଜଣେ ନିବେଶକ ହେବା ସହ ଚାଟାର୍ଡ ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ ଥିଲେ ଝୁନଝୁନୱାଲା  । ସେହିପରି ଦେଶର ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ତାଲିକାରେ ତାଙ୍କ ନାଁ ସାମିଲ ଥିଲା  । ହଙ୍ଗାମା ମିଡିଆ ଓ ଆପଟେକ୍‌ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରହିବା ସହ ୱାଇସରାୟ ହୋଟେଲ, କନକଡ୍‌ ବାୟୋଟେକ, ପ୍ରୋଭୋଗ ଇଣ୍ଡିଆ ଓ ଜିୟୋଜିତ ଫାଇନାନ୍ସିଆଲ ସର୍ଭିସେସର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବି ଥିଲେ ଝୁନଝୁନୱାଲା  । ନିକଟରେ ସେ ଆକାଶ ଏୟାରଲାଇନ୍ସର ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲେ  । ଆରବପତି ନିବେଶକ ରାକେଶ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ଅଂଶୀଦାର ସହ ଆକାଶ ଏୟାରରେ ୫୦ ମିଲିଅନ ଡଲାର ନିବେଶ କରିଥିଲେ  ।