ଭାରତ ଓ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଦିନିକିଆ ଓ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ମ୍ୟାଚ ସମୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ

1 min read
Ind Vs Sl Timing Change For Odi And T20 Matches

ମୁମ୍ବାଇ: ଜୁଲାଇ ୧୮ରୁ ଭାରତ ଓ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ପାଇଁ ଗ୍ରୀନ୍ ସିଗନାଲ୍ ଦେଇଛି ଶ୍ରୀଲଙ୍କା କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ । ଉଭୟ ଟିମ୍ ଆଗାମୀ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ବିସିସିଆଇ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଭ୍ୟାସ ନେଇ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସେୟାର୍ କରିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଖେଳାଳି ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହାରି ଭିତରେ ଭାରତ ଓ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ହେବାକୁ ଥିବା ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ସାମାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି ।

ଭାରତ ଓ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ୍ ଅପରାହ୍ଣ ୩ଟାରୁ ଏବଂ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ରାତି ୮ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ପୂର୍ବରୁ ଖେଳ ଅଧ ଘଣ୍ଟାଏ ପୂର୍ବରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ଥିଲା । ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍ ଜୁଲାଇ ୧୩ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ଥିଲା ତାହା କରୋନା ପାଇଁ ଜୁଲାଇ ୧୮ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ।

ବିଗତ ଦିନରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଦଳର ବ୍ୟାଟିଂ କୋଚ୍ ଓ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ବିଶ୍ଲେଷଣକାରୀ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ପୂରା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଟିମ୍ ଆଇସୋଲେସନରେ ରହିଥିଲା । ଏବେ ଦଳର ସମସ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ କରୋନା ନେଗେଟିଭ୍ ଆସିଛି । ଏବେ ଉଭୟ ଦଳର ଖେଳାଳି ଅଲଗା ଅଲଗା ହୋଟେଲରେ ରହିବେ ।

କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବିପଦକୁ ଦେଖି ଶ୍ରୀଲଙ୍କା କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ ତିନୋଟି ଅଲଗା ଅଲଗା ଟିମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରଖିଛି । ଫଳରେ ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ନାହିଁ । ମଙ୍ଗଳବାର ଠାରୁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଦଳ ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିପାରେ ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner