ବାହାଘର ୫ ସପ୍ତାହ ପରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହେଲା କ୍ୟାନସର , ଦେଖନ୍ତୁ ସ୍ତ୍ରୀର ସ୍ୱାମୀ ପ୍ରତି ଭଲପାଇବା…

1 min read

Close up. Man and woman hold hands tightly. Strong relationship concept. Love till death.

ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ବିବାହ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ପବିତ୍ର ବନ୍ଧନ  । ବିବାହ ପରଠୁ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ସହ ଜନ୍ମ ଜନ୍ମ ପାଇଁ ବାନ୍ଧିହୋଇଯାନ୍ତି ଏବଂ ପରସ୍ପରର ସୁଖଦୁଃଖର ସାଥୀ ହୋଇଥାନ୍ତି  । ଭଲରେ ହେଉ କିମ୍ବା ମନ୍ଦରେ ପରସ୍ପରରେ ସହଯୋଗ କରନ୍ତି  । ଏହି ଭଲପାଇବା କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ବିଶ୍ୱର କୋଣ ଅନୁକୋଣରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ  । ମାତ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରକୃତ ଭଲପାଇବାର ଉଦାହରଣ ପାଲଟିଛନ୍ତି ଦୁହେଁ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ  । ୨୨ ବର୍ଷର ଜଣେ ଯୁବକ ବାହାଘରର ମାତ୍ର ୫ ସପ୍ତାହ ପରେ ସେ କ୍ୟାନସର ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ବୋଲି ଜାମିବାକୁ ପାଇଲେ  ।  ଏହି ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ @theyoungretireeରେ ନିଜର ସମସ୍ତ ଘଟଣା ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ  ।  ସେ କହିଥିଲେ କି କିଛି ଦିନ ତଳେ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ନାକରୁ କକ୍ତ ବାହାରିବା ସହ ଶରୀରରେ ରକ୍ତ ଜମାଟ ବାନ୍ଧି ଯାଇଥିଲା  । ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ବାହାଘରର ୫ ସପ୍ତାହ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେଯେ ସେ କ୍ୟାନସର ପୀଡ଼ିତ  ।

ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଏକ ଫଟୋ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଛାଡ଼ିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏହି ଦୁଃଖ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସହ ଥିବାରୁ ସେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି  । ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଏହି ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପରେ ଏଥିରେ ୨ ଲକ୍ଷ ୪୯ ହଜାର ଲାଇକ ଆସିଥିବା ବେଳେ ୩ ହଜାର ଲୋକ ଏଥିରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଥିଲେ  ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *