ଖୋଲିବ ଜିମ, ସେଲୁନ, ସ୍ପା: ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଲା ସଂଘ

1 min read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ନୂଆ ଗାଇଡଲାଇନରେ ଅନେକ କଟକଣାକୁ କୋହଳକରିଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର  । ଯେଉଁଥିରେ ଜିମ, ସ୍ପା ଏବଂ ସେଲୁନ ଖୋଲିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର  । ସେପଟେ ଜିମ ଖୋଲିବା ପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ଅଲ ଓଡିଶା ଜିମ ଓନର ଆସୋଶେସନ ର ସଭାପତି । ପଦକ୍ଷେପ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବା ସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛି ସଙ୍ଘ । ଜିମ ପାଇଁ ଯେଉଁ ମାନେ ଆସିବେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଗାଇଡ଼ଲାଇନ କରିବୁ ଏବଂ କୋଭିଡ ର ସମସ୍ତ ନିୟମ ଅନୁପାଳନ କଡାକଡି ଭାବରେ ପାଳନ କରାଯିବ । ତାହା ସହ ସମସ୍ତ ଜିଲ୍ଲାର ଜିମ ସେଣ୍ଟର ମାନଙ୍କୁ ଏହି sop ପଠା ଯିବ । ଯିମ ଖୋଲିବା ନିଷ୍ପତି ପରେ ପୁଣି କ୍ଷତି ସହିଥିବା ମାଲିକ ମାନେ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଦେବା ପାଇଁ ସଭାପତି ଙ୍କ ଜରିଆରେ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ।

ସରକାର ସ୍ପା, ବିୟୁଟି ସଲୁନ୍ ଖୋଲିବା ପାଇ ଅନୁମତି ଦେଇଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ୍ ଦେଲା ଓଡ଼ିଶା ବିୟୁଟି ଆସୋସିଏସନ୍ । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବା ସହ ବି ଏମ ସି ର ସବୁ ଗାଇଡ ଲାଇନ୍ ମାନି ଚଳିବା ପାଇଁ ସଙ୍ଘ କହିଲା । କୋବିଡ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପୁର୍ବରୁ ଯାହା ନିଷ୍ପତି ନିଆ ଯାଇଥିଲା ସବୁ ଠିକ୍ ଥିଲା । ଏବେଠୁ ପି ପି ଇ କୀଟ ପିନ୍ଧି ଡ୍ୟୁଟି କରିବୁ । ଆମର ସବୁ କର୍ମଚାରୀ ଟୀକା ନେଇ ସାରିଲେଣି । କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ବୋଲି ସଙ୍ଘ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner