ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର…

1 min read

ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଙ୍କ ଚଳନ ୧୨ଟି ରାଶି ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ । ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ଚାଳନା କେତେକ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କେତେକ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ । ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ଚାଳନାକୁ ଗଣନା କରି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଏ ।
୨୯ରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ୱର ୫ ଯାଏ କେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ରହିବେ ସାବଧାନ ?
ମେଷ ରାଶି : ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ । ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ କମ୍ ରହିପାରେ । ଶିକ୍ଷକ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ସଫଳତାର ପାହାଚ ଚଢ଼ିବେ । ଚାକିରି ନିମିତ୍ତ ଦୂରଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ । ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିପାରେ ।
ବୃଷ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବିରକ୍ତଭାବ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ତେଣୁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଆତ୍ମସଂଯମ ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ନିହାତି ଜରୁରୀ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ମଙ୍ଗଳ ହେବା ସହ ପରିବାର ପ୍ରତି ଦାୟିତ୍ୱ ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିପାରେ । ପରିବାରରେ ମାନସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବା ସହ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।
ମିଥୁନ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ସଂଯମ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଫଳରେ ପରିବାରରେ ସୁଖଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ । କୈାଣସି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପରିଶ୍ରମ କଲେ ମଧ୍ୟ ଯଥେଷ୍ଟ ପରିମାଣରେ ସୁଫଳ ମିଳିବ ନାହିଁ । ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ିଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।
କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହଟି ଭଲ ରହିଥିବା ବେଳେ କୈାଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବା ପରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉତ୍ସାହିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବା ସହ ପରିବାରର କୈାଣସି ବୃଦ୍ଧା ମହିଳାଙ୍କଠୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜକୁ ସାବଧାନ ରଖିବେ ।
ସିଂହ ରାଶି : ନିଜ ଭାବନାରେ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଅତି ଶୀଘ୍ର ନିଜ ଭାବନା ଅନ୍ୟ କାହା ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧ ମନୋଭାବ ଆସିପାରେ । ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏଥିସହ କୈାଣସି ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।
ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ରହିଛି ଶନିଙ୍କ ସାଢ଼େସାତି :
କନ୍ୟା ରାଶି : ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ ମାତ୍ର ପରିବାରର ଦାୟିତ୍ୱ ନେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ । ଦରମା ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଟଙ୍କା ପଇସା ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ । ଭାଇମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିପାରେ ।
ତୁଳା ରାଶି : କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ସଂଯମ ରଖିବା ସହ ପୋଷାକପତ୍ର କିଣାକିଣିରେ ରୁଚି ରହିବ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବା ସହ ସଞ୍ଚିତ ଥିବା ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟ ନିମିତ୍ତ ଅନ୍ୟସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ ।
ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୈାଣସି ଦାୟିତ୍ୱବାନ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଦିଆଯାଇପାରେ । ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ । ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ପରିବାରରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ ଓ ମା’ଙ୍କଠୁ ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published.