ଅଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜୁନିଅର NTRଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ପୋଲିସ୍‌ ଠାରୁ ପାଇଛନ୍ତି ଝଟକା

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପୋଲିସ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ରଙ୍ଗୀନ୍‌ ବା କଳା ନାଚ ଦେଖିବାମାତ୍ରା ଆକ୍ସନ୍‌ ନେଉଛି । ଏଥିପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଅଭିଯାନ ଚାଲିଛି । ଭୁଲ କରିଥିଲେ ତ୍ରାହି ନାହିଁ । ଜୋରିମନା ଭରିବାକୁ ପଡ଼ୁଛି । ଯାହାର ସଦ୍ୟ ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ସାଉଥର ନାମିଦାମି ସୁପରଷ୍ଟାର । ଯେଉଁଥିରେ ଆଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ଜୁନିଅର NTRଙ୍କ ନାମ ସାମିଲ ରହିଛି ।

ପୁଷ୍ପା ଠାରୁ ଆଲ୍ଲୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କୁ ଧରିଥିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ପୋଲିସ୍‌ । କାରଣ ତାଙ୍କ ଗାଡ଼ିରେ ଲାଗିଥିଲା ଟିଟେଣ୍ଡ୍‌ କାଚ । ରଙ୍ଗୀନ୍‌ କାଚକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଥିଲା । ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କ ଗାଡ଼ିରୁ ରଙ୍ଗୀନ୍‌ କାଚକୁ ବାହାର କରିଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ୭୦୦ ଟଙ୍କାର ଜୋରିମନା ଲାଗିଥିଲା ।

ଅକିନେନି ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ:  ନିକଟରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପୋଲିସ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟଙ୍କୁ ସେହି ସମାନ ଘଟଣା ପାଇଁ ଅଟକାଇଥିଲା ।      ନିୟମ ଉଲଙ୍ଘନ କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ୭୦୦ ଟଙ୍କା ଜୋରିମନା ଭରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ।

ଜୁନିଅର NTR: ଆରଆରଆରକୁ ନେଇ ଏବେ ଉତ୍ସବ ପାଳୁଥିବା ଜୁନିଅର ଏନଟିଆର ମଧ୍ୟ ଆଇନ୍‌ କାନୁନ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ଫସି ଯାଇଥିଲେ । ସେ ମଧ୍ୟ ଗାଡ଼ିରେ କଳା କାଚ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଜୋରିମନା ଭରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ।  ଯାତାୟତ ନିୟମକୁ ଉଲଙ୍ଘନ କରି ୭୦୦ ଟଙ୍କା ଜୋରିମନା ଭରିଥିଲେ ।

ତ୍ରୀବିକ୍ରମ ଶ୍ରୀନିବାସ:  ଶ୍ରୀନିବାସ ମଧ୍ୟ ଯାତାୟତ ନିୟମ ଉଲଙ୍ଘନ କରି ଫସି ଯାଇଥିଲେ ।  ସେ ମଧ୍ୟ ଗାଡ଼ିରା କଳା କାଚ ଲଗାଇଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ୭୦୦ ଟଙ୍କା ଜୋରିମନା ଭରିଥିଲେ ।

ମାଞ୍ଚ ମନୋଜ:  ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ନିୟମ ଉଲଙ୍ଘନ କରି ମନୋଜ ମାଞ୍ଚୁ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ପୋଷ୍ଟରେ ଧରା ପଡ଼ିଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ଜୋରିମନା ଭରି ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]