ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ

1 min read

ଆଜିର ଦିନଟି ଅନେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଏବଂ ଅନେକଙ୍କ ପାଇଁ ଅଶୁଭ ହୋଇପାରେ । ୧୨ଟି ରାଶିଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଢ଼ନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ…

ମେଷ : ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସଚ୍ଚୋଟ ରହିବା ସହ ସାମାଜିକ କିମ୍ୱା ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମିଲ ହେବେ । ଯାନବାହନ ଚଳାଚଳ ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ଚାକିରି କିମ୍ୱା ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ପ୍ରେମ ପରିପ୍ରକାଶ କରିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ । ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ବିବାହ ଯୋଗ ହୋଇପାରେ । ଘରେ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ ହୋଇପାରେ । ବାହାରକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଦହିର ସେବନ କରନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚୟ ସଫଳ ହେବେ । ବୈଦୁତ୍ୟିକ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ।
ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୯
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଧଳା

ବୃଷ : ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ । ଚିନ୍ତାଠୁ ଦୂରରେ ରହିବେ । ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗରେ କଟିବ । ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ନିର୍ବାହ କରି ପରିଚିତ ହେବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ିପାରେ । ଅବହେଳା ହେତୁ ପରିବାରରେ ମନୋମାଳିନ୍ୟ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଗଣେଶଙ୍କୁ ୨୧ଗୋଟି ଦୁବ ଚଢ଼ାନ୍ତୁ । ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ।
ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୪
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଲାଲ

ମିଥୁନ : ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ରହିପାରନ୍ତି । ପରିବାରରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ । ଚାକିରିରେ ଦାୟିତ୍ୱ ବଢ଼ିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ଘରକୁ ଅତିଥି ଆସିପାରନ୍ତି । ଶରୀରର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ଏଥିସହ ଖାଦ୍ୟପେୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ବ୍ୟବହାର କାରଣରୁ ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିପାରେ । ମାନସମ୍ମାନ ମିଳିପାରେ । ବିଦେଶରେ ଚାକିରି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ତ୍ରିକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି । ପରିବାରରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଶିଶୁଙ୍କ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସୁନ୍ଦରକାଣ୍ଡର ପାଠ କରନ୍ତୁ । ମନୋବଳ ବଢ଼ିବ ।
ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୮
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ସବୁଜ

କର୍କଟ : ନିଜ ସନ୍ତାନଙ୍କ ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମିଲ ହେବେ । ପରିବାରରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ ହେବ । ନିଜକୁ ଏକା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କ ସହ ମନୋମାଳିନ୍ୟ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ସନ୍ତାନଙ୍କ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ପ୍ରେମ ସମ୍ୱନ୍ଧ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ନୁହେଁ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ିପାରେ । ଅନ୍ୟ ଉପରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ପାଇଁ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି । ପରିବାର ସହ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି ।
ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୩
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଗୋଲାପି

ସିଂହ : ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଲାଭର ସୁଯୋଗ ରହିଛି । ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରା ହେବ । ବେକାରୀଙ୍କୁ ଚାକିରି ମିଳିପାରେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବଢ଼ିପାରେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି । ପରିବାରରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ । ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧ ପାଇଁ ଦିନଟି ସାମାନ୍ୟ । ମନୋରଞ୍ଜନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ମିଳିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ିପାରେ । ଯାନବାହନ ଚଳାଚଳରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିପାରେ । ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମନ ଲାଗି ରହିବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ । ବସ୍ତ୍ର ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।
ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୭
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ହଳଦିଆ

କନ୍ୟା : ଜମି କିମ୍ୱା ନୂଆ ଘର କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି । କୌଣସି ଭୁଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଧନ ଉପାର୍ଜନ କରିପାରନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିପାରେ । ସନ୍ତାନଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବାରୁ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଲାଭ କରିବେ । ପତ୍ନୀଙ୍କ ପାଇଁ ଘରର ପରିସ୍ଥିତି ବିଗିଡ଼ିପାରେ । ଗାୟତ୍ରୀ ମନ୍ତ୍ରର ଚାରୋଟି ମାଳା ଜପ କରନ୍ତୁ । କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଆପଣଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ ।
ଶୁଭ ଅଙ୍କ-୫
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ମାଟିଆ

ତୁଳା : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ଥିବାରୁ ପରିବାରରେ ପରିସ୍ଥିତି ବିଗିଡ଼ିପାରେ । ସନ୍ତାନଙ୍କ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଖାଦ୍ୟପେୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଧାର ଦିଅନ୍ତୁନି । ସଂଯମତାର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ଶାନ୍ତ ମନରେ ନେଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଶ୍ଚୟ ଫଳଦାୟକ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ସୁନ୍ଦର ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ପରିବାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁପରିଜନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତୁ । ନୀଳ ରଙ୍ଗର ବସ୍ତ୍ର ମନ୍ଦିରରେ ଦାନ କରନ୍ତୁ । ଜମିବାଡ଼ି କିମ୍ବା ସେୟାର ମାର୍କେଟରେ ବିନିଯୋଗ ଟଙ୍କା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ ଦେବ ।
ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୫
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ନୀଳ

ବିଛା : ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଭାଗିତାଙ୍କ ଉପରେ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଭେଟ କାରଣରୁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲରେ କଟିବ । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନୋନିବେଶ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ସନ୍ତାନକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ରହିପାରନ୍ତି । ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ଥିବାବେଳେ ବିଦେଶରୁ ବିବାହର ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ । ପରିବାର ତରଫରୁ ଯାନବାହନ ଉପହାର ମିଳିପାରେ । ଗୁଡ଼ ଏବଂ ଦହି ଦାନ କଲେ ଶୁଭ । ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲିପ୍ତ ରହିବେ ।
ଶୁଭ ଅଙ୍କ-୫
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଧଳା

ଧନୁ : ସଚ୍ଚୋଟତାର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ । ସରକାରୀ ଯୋଜନାର ଲାଭ ମିଳିବ । ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷାରେ ସକରାତ୍ମକ ସଫଳତା ମିଳିବ । ପରିବାରର ସହାୟତାରେ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ । କୌଣସି ଗରିବାକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ । ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ସୁନ୍ଦର ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । କୌଣସି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହୋଇପାରେ ।
ଶୁଭ ଅଙ୍କ : ୭
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ : ଗୋଲାପୀ

ମକର : ପରିବାରରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ । ଚାକିରିରେ ଦାୟିତ୍ୱ ବଢ଼ିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ଘରକୁ ଅତିଥି ଆସିପାରନ୍ତି । ଶରୀରର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ଏଥିସହ ଖାଦ୍ୟପେୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ବ୍ୟବହାର କାରଣରୁ ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିପାରେ । କର୍ପୁରରେ ଘର ଶୁଦ୍ଧିକରଣ କରନ୍ତୁ । ମାଙ୍କୁ ନେଇ କୌଣସି ଦୁଃଖ ଖବର ମିଳିପାରେ ।
ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୪
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ହଳଦିଆ

କୁମ୍ଭ : ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । ଆଜିର ଦିନଟି ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗରେ କଟିବ । ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ନିର୍ବାହ କରି ପରିଚିତ ହେବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ିପାରେ । ଅବହେଳା ହେତୁ ପରିବାରରେ ମନୋମାଳିନ୍ୟ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଆମଦାନୀ ସହ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିବ । ଗୋଲାପ ଗଛ ଲଗାନ୍ତୁ, ସଂବୃଦ୍ଧି ହେବ ।
ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୭
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ହଳଦିଆ

ମୀନ : କୌଣସି ଭୁଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଧନ ଉପାର୍ଜନ କରିପାରନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିପାରେ । ସନ୍ତାନଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବାରୁ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଲାଭ କରିବେ । ପତ୍ନୀଙ୍କ ପାଇଁ ଘରର ପରିସ୍ଥିତି ବିଗିଡ଼ିପାରେ ।
ଶୁଭ ଅଙ୍କ- ୬
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ- ଧଳା

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]