୧୮ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ Flipkart ର ବଡ଼ ଡିଲ୍, ୧ ଟଙ୍କାରେ ପ୍ରି ବୁକ୍ କରନ୍ତୁ ନିଜ ମନପସନ୍ଦର ପ୍ରଡକ୍ଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ୧୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ Flipkart Big Saving Deal Sale ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଏହା ୨୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ । ଏହି ଅବରସରେ ଇ-କମର୍ସ  ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଦ୍ୱାରା ଅନେକ ଇଲୋକଟ୍ରେନିକ୍ସ ଜିନିଷ ଯେମିତିକି ମୋବାଇଲ, ଟ୍ୟାବଲେଟସ୍, ଟିଭି ଆଉ ଆକ୍ସେସିରିଜରେ ଡିସକାଉଣ୍ଟ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର୍ସ ଦିଆଯିବ । ଏଥିସହିତ Flipkart ଗ୍ରାହକ ଯେଉଁ ଜିନିଷ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାକୁ ମାତ୍ର ୧ ଟଙ୍କାରେ ପ୍ରି ବୁକ୍ କରିପାରିବାର ଅପସନ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।

ଏହି ପ୍ରି-ବୁକ୍ ଅଫର୍ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୫ରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୬ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାଲିଡ ରହିବ । ଏସବିଆଇ କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ କାର୍ଡ କିମ୍ବା EMI ମାଧ୍ୟମରେ ଦେୟ ଉପରେ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ । Flipkart ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକର ତାଲିକା ଦେଇନାହିଁ ଯାହା Big Saving Deal Sale ରହିବ । ତେବେ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ କହିଛି ଯେ, ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ଏବଂ ଟାବଲେଟ୍ ଚାହୁଁଥିବା ଗ୍ରାହକମାନେ ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ EMI ପ୍ଲାନ, କାର୍ଡଲେସ୍ କ୍ରେଡିଟ୍ ଏବଂ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ୍ ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ ।

ଏଥି ସହିତ, ଟିଭି ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଉପକରଣରେ ଆଗ୍ରହୀ ଗ୍ରାହକମାନେ ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ EMI ଏବଂ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅଫର ସହିତ Complete Alliance Productର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ । କମ୍ପାନୀ ସୂଚନା ଦେଇଛି ଯେ, ବିଗ୍ ସେଭିଙ୍ଗ୍ ଡେ ସେଲ୍ ସମୟରେ ତିନି କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଏବଂ ଆକ୍ସେସୋରିଜ୍ ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ EMI ଏବଂ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ୍ ଅଫର୍ ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।

ଗ୍ରାହକମାନେ ସେଲ୍ ସମୟରେ ମାଉସ୍, କୀବୋର୍ଡ୍, ପାୱାର୍ ବ୍ୟାଙ୍କ୍, କେବୁଲ୍ ଏବଂ ହେଡଫୋନ୍ ଭଳି ଆକ୍ସେସୋରିଜ୍ ଉପରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ରିହାତି ପାଇବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏସବିଆଇ କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଏସବିଆଇ କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ ଏବଂ ଇଏମଆଇ କାରବାର ଉପରେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ । ଏହି Sale ବିଷୟରେ ସବୁଠାରୁ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଗ୍ରାହକମାନେ ଯେକୌଣସି ଉତ୍ପାଦକୁ ପ୍ରି-ବୁକ୍ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ । ଏହା ସେମାନଙ୍କୁ ସେଲ୍ ସହିତ ସମାନ ମୂଲ୍ୟରେ ଉତ୍ପାଦ କିଣିବାର ସୁଯୋଗ ଦେବ ।

ଏହି ପ୍ରି-ବୁକିଂ ୧୫ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ୧୬ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ କରାଯାଇପାରିବ । ଏଥିପାଇଁ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ମୂଳପୃଷ୍ଠାରେ ପ୍ରି-ବୁକ୍ ଷ୍ଟୋର୍‌କୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ । ଏଠାରୁ ଗ୍ରାହକମାନେ ୧ ଟଙ୍କା ଦେଇ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ପ୍ରଡକ୍ଟକୁ ବ୍ଲକ କରିପାରିବେଷ ଏହା ପରେ, ଅବଶିଷ୍ଟ ରାଶି ୧୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୧:୫୯ ସୁଦ୍ଧା ଦେବାକୁ ପଡିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.