Flipkartର ବିଗ୍ ଦିୱାଲି ସେଲ୍ ଆରମ୍ଭ, କେଉଁ ଜିନିଷରେ ରହିଛି ଦମଦାର ଅଫର ଜାଣନ୍ତୁ…

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ(Flipkart)ର ବିଗ୍ ବିଲିୟନ ଡେ’ ସେଲ ଶେଷ ହୋଇଛି । ଏବେ କମ୍ପାନୀ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ସିଜିନର ଦ୍ୱିତୀୟ ବଡ ଦିପାବଳି ସେଲର ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ୨୯ ତାରିଖରୁ ତଥା ଆଜିଠୁ ଏହି ସେଲ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଏବଂ ଏହି ସେଲ୍ ନଭେମ୍ବର ମାସ ୪ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ । ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ସେଲ୍ ସମୟରେ ଆକ୍ସିସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ, ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ଏବଂ EMI ଟ୍ରାନ୍ଜାକ୍ସନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ଡିସକାଉଣ୍ଟ ମିଳିବ । ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ବଜାଜ ଫିନ୍ସର୍ଭ, HDFC ବ୍ୟାଙ୍କ, ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ଏସବିଆଇ ଭଳି ପ୍ରମୁଖ ବ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ନୋ କାଷ୍ଟ EMI ର ବିକଳ୍ପ ଦିଆଯିବ ।

ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଟିଜର ବ୍ୟାନର ଦ୍ୱାରା ଏହି ସେଲ୍ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛି । ଗ୍ରାହକମାନେ ବିଗ୍ ଦିୱାଲୀ ସେଲରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଜିନିଷ ଉପରେ ୮୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ପାଇବେ । ସେଲ ସମୟରେ ସାମସଙ୍ଗ, ଓପୋ, ପୋକୋ ଏବଂ ରିୟଲମି ଭଳି ଅନେକ ବଡ କମ୍ପାନୀର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଡିସକାଉଣ୍ଟ ରହିଛି । କିଛି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଯେମିତିକି ଆଇଫୋନ୍ XR ମାତ୍ର ୩୯,୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ ମିଳିବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ 65W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂ ରିୟଲମି ନାରଜୋ ୨୦ ପ୍ରୋ ୧୩,୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ ମିଳଇବ ଏବଂ ପୋକୋ C3 3GB ୭,୪୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।

ଷ୍ଟକ୍ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଫୋନ୍ ଖୋଜୁଥିବା ଗ୍ରହକଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସେଲ୍ ରହିଛି । ମୋଟରୋଲା ୱାନ୍ ଫ୍ୟୁଜନ୍ + ୧୬,୪୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ସେହିଭଳି ଗ୍ରାହକମାନେ ବିଗ୍ ଦିୱାଲୀ ସେଲ୍ ରେ ୨୪,୯୯୦ ଟଙ୍କାରେ LG G8x ମିଳିବ । ଫ୍ଲିପକାର୍ଟର ଦିୱାଲୀ ସେଲରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ଲାପଟପ୍, ହେଡଫୋନ୍, ସ୍ପିକର, ଟିଭି ମଡେଲ ଭଳି ଅନ୍ୟ ଜିନିଷ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ରିହାତି ରହିଛି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner