ବିବାହ ପରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କୁ ବାହା ହେଲା ବୋହୂ

1 min read
Father In Law Did Court Marriage With His Daughter In Law

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ୟୁପିରୁ ଆସିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ, ଅଜବ ଖବର । ଏଠି ସ୍ତ୍ରୀ, ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେବା ପରେ ଶ୍ୱଶୁରକୁ ବାହା ହୋଇଯାଇଛି । ଶୁଣିବାକୁ ଅଜବ ଲାଗୁଥିଲେ ବି ଏମିତି ଘଟିଛି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବଦାୟୁଁରେ । ଏନେଇ ପୂର୍ବ ସ୍ୱାମୀ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଧରିଥିଲା । ଆଉ ବିବାହ ଆଇନ୍ ସମ୍ମତ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବା ପରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲା ।

ବିବାହ ବେଳେ ନାବାଳକ ଥିଲା ସ୍ୱାମୀ

ପ୍ରକୃତରେ ବିବାହ ବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ନାବାଳକ ଥିଲେ । ସେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ପରେ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ୍ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ପୂର୍ବପତି ବୈଶାଲି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ୨୦୧୬ରେ ବଜିରଗଞ୍ଜର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା । ସେମାନେ ବର୍ଷେ ଯାଏଁ ଏକାଠି ରହିଥିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ, ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ସହ କେଉଁ ଆଡ଼େ ପଳାଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ସେବେଠୁ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଖୋଜାଖୋଜି ଚାଲିଥିଲା । ତା’ପରେ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ଉଭୟ ଚନ୍ଦୌସିରେ ରହୁଛନ୍ତି ।

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ସୁମିତ ଜୁଆ ଖେଳ ସହ ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିଲା । ଯାହା ଫଳରେ ପତ୍ନୀ ତା’ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲା । ଉଭୟ ଅଲଗା ଅଲଗା ରହିଲେ । ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ସୁମିତଙ୍କୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ । ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ବାହାଘର ନେଇ ସୁମିତ ଜାଣିଥିଲା ।

ଖବର ଅନୁସାରେ, ୪୫ ବର୍ଷିଅ ଦେବାନନ୍ଦଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା । ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବୟସ ୩୯ ଥିଲା । ପରିବାର ବିବାହ କଥା ଚିନ୍ତା କରି ୧୫ ବର୍ଷର ପୁଅ ସୁମିତର ବିବାହ ୨୦୧୬ରେ କରାଇଥିଲେ । ବିବାହର କିଛିଦିନ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନୋମାଳିନ୍ୟ ହୋଇଥିଲା । ଯାହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ବୋହୂର ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ ଶ୍ୱଶୁର ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner