ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଦେଖାଦେଇପାରେ କଳହ

1 min read

ମେଷ : ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରେ । ପରିବାରରେ ଲାଭ ମିଳିବ । କୌଣସି ଶୁଭ ଖବର ମିଳିପାରେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ପରସ୍ପର ସହ କଳହ ହୋଇପାରେ । ମନ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ।

ବୃଷ : ମନରେ କୌଣସି ନୂଆ ଚିନ୍ତା ଆସିପାରେ । ପାଣିପାଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସାମାନ୍ୟ ଥଣ୍ଡା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ ହୋଇପାରେ । ନୂଆ ଯୋଜନା ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି ଏବଂ ଭଲ ଆମଦାନୀ ହୋଇପାରେ । ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଭ୍ରମଣରେ ବାହାରୁଛନ୍ତି ତେବେ ବିବାଦଠୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ।

ମିଥୁନ : ପରିବାରରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅଧିକ ଲାଗି ରହିବ । ଏଥିସହ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ରହିବ । ଏହି କାରଣରୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କମ୍ ସମୟ ଦେବେ ।

କର୍କଟ : ନିଜ ଭାବନା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । ସ୍ୱଭାବରେ ବିରକ୍ତିଭାବ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । କୌଣସି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ । ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ କଳହ ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ସିଂହ : କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ୱା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ । ବାଣୀରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ । କୌଣସି ଛୋଟ କଥାକୁ ନେଇ କଳହ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ ।

କନ୍ୟା : ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ । କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରନ୍ତି । ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ କଳହ ଲାଗି ହୋଇଥିବା ଦୂରତା କମ୍ ହେବ ।

ତୁଳା : ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ । ମନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ । ସାମାଜିକ ସମ୍ପର୍କ ବଢ଼ିପାରେ । ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଜୀବନସାଥୀ କୌଣସି କାରଣବଶତଃ ରାଗିଯାଇପାରନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଉପହାର କିମ୍ୱା ଫୁଲ ପ୍ରଦାନ କରିପାରନ୍ତି ।

ବିଛା : ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରେମରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ ।

ଧନୁ : ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ମାତ୍ର, ପରେ ସାମାନ୍ୟ ପରିସ୍ଥିତି ହେବ । ମନ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ବୈବାହିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଶୁଭ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣର ସମୟ ଓ ଧନ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

କୁମ୍ଭ : ସବୁଆଡ଼ୁ ସହଯୋଗର ହାତ ବଢ଼ିପାରେ । ଲାଭ ମିଳିବ । ପାରିବାରିକ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ । ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ ।

ମୀନ : ପରିବାର ପାଇଁ କୌଣସି ନୂଆ ଜିନିଷ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି । ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ମଧୁର କଥା ହେବେ । ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]