ପୁଅ ହେଲାନି ବାପାର ମୁଡ୍ ବିଗିଡ଼ିଗଲା, ତା’ ପରେ କ’ଣ କଲା ପଢ଼ନ୍ତୁ…..

1 min read

ତାମିଲନାଡ଼ୁ: ଝିଅ ଜନ୍ମ ହେଉ ହେଉ ବାପାର ମୁଡ୍ ବିଗିଡ଼ିଗଲା ଯେମିତି ପୁଅ ପାଇଁ ହିମାଳୟ ଯାଇ ତପସ୍ୟା କରିଥିଲା କି କ’ଣ ? ଝିଅ ତିନି ଦିନର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପାରିଲାନି । ସୁଯୋଗ ଉଣ୍ଡି ଉଣ୍ଡି ପୁଣି ୧୭ ଦିନରେ ନେଇ ନଈରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଲା । ଏହି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ତାମିଲନାଡ଼ୁର ଭିଲ୍ଲୁପୁରମ ଜିଲ୍ଲାର ତିରୁକୋଭିଲୁରରେ । ଏଭଳି ପିଶାଚ, ରାକ୍ଷସ, ନୃଶଂସ, ମାନସିକ ବିକାରଗ୍ରସ୍ତ ବାପା ପାଇଁ ଆମ ପାଖରେ ଭାଷାର ବି ଅଭାବ ପଡ଼ୁଛି ।

ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୨ଟା ୩୦ । ମାଆ କୋଳରେ ଶୋଇ କୁଆଁ କୁଆଁ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା ଝିଅଟି । ମାଆର ଟିକେ ଆଖି ଲାଗିଯାଇଛି କି ନାହିଁ, ପିଶାଚ ବାପା ଝିଅକୁ ନେଇ ଘରଠାରୁ ୫୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ନଈରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଲା । ସ୍ତ୍ରୀ ରାତି ୪ଟାରେ ଉଠିବା ପରେ ଝିଅକୁ ଖୋଜି ନପାଇବାରୁ ଜୋରରେ ଚିତ୍କାର କରିଥିଲେ ।Cruel Father threw his daughter in river

ଶେଷରେ ନୃଶଂସ ବାପା ମାନିଥିଲା ଝିଅକୁ ନେଇ ନଈରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଛି ବୋଲି। ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା ଡି. ବର୍ଦ୍ଧରାଜନକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ପୁଅ ହେବା ନେଇ ଆଶାବାଦୀ ଥିବା ବର୍ଦ୍ଧରାଜନ ଝିଅ ଜନ୍ମର ତିନି ଦିନ ପରେ ତାକୁ ମାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା । ସେତେବେଳେ ପରିବାର ଲୋକେ ତାକୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିର ଅନ୍ଧାରରେ ମାଆ କୋଳରୁ ଝିଅକୁ ନେଇ ମାରିଦେଇଛି ବର୍ଦ୍ଧରାଜନ । ')}

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published.