ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆସିଲାନି ବସ୍‌, ସିଆରପିଏଫ୍ ଯବାନଙ୍କ ଭ୍ୟାନ୍‌ରେ ଗଲେ ପରୀକ୍ଷାକେନ୍ଦ୍ର

1 min read

କଲ୍ୟାଣସିଂହପୁର: ବସ୍‌ରେ ନୁହେଁ ଭ୍ୟାନ୍‌ରେ ଗଲେ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ । ଶେଷ ମୁହୁର୍ତ୍ତରେ ପରିକ୍ଷାର୍ଥ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଦେବଦୂତ ସାଜିଲେ ସିଆରପିଏଫ୍ ଯବାନ । ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ବସ୍‌ ନଆସିବାରୁ ନିଜ ଭ୍ୟାନ୍‌ ଯୋଗେ ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ରରେ ପହଞ୍ଚାଇଲେ ସିଆରପିଏଫ୍ ଯବାନ । ଯାହାପାଇଁ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥି ମାନେ ଯବାନଙ୍କ ଭୁରିଭୁରି ପ୍ରସଂଶା କରିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ଏକ ଭଲ ଘବର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା କଲ୍ୟାଣସିଂହପୁର ବ୍ଲକରେ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାଇୟୀ, ଆଜି ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ହେଉଛି ୪ର୍ଥ ଦିନ ପରୀକ୍ଷା । ଏଥିପାଇଁ ବୁଡାଗୁଡା ପରୀକ୍ଷା ସେଣ୍ଟରେ ଯିବାପାଇିଁ ସବୁଦିନ ଭଳି ବସ୍‌କୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରାସ୍ତା କଡରେ ଠିଆ ହୋଇ ରହିଥିଲେ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ । କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣରୁ ବସ୍‌ଟି ଆସିନଥିବାରୁ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ଚିନ୍ତାରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ ।

କଲ୍ୟାଣସିଂହପୁର ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସୁକମା ହଂସଦା ଏହା ଜାଣିପାରି ସିଆରପିଏଫ୍ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ କମାନଡେଣ୍ଟ ଗୁରୁ ଚରଣ ସ୍ୱାଇିଁଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଥିଲେ । ଜଣାଇବା ପରେ ସିଆରପିଏଫ୍ କ୍ୟାମ୍ପର ଏକ ଭ୍ୟାନ୍‌ ବାହାର କରି ପରିକ୍ଷାର୍ଥ୍ରୀଙ୍କୁ ୧୨କିମି ବୁଡାଗୁଡା ପରୀକ୍ଷା ସେଣ୍ଟରେ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲେ।

ଠିକ୍‌ ସମୟରେ ପରିକ୍ଷାର୍ଥ୍ରୀ ମାନେ ପହଞ୍ଚି ଥିବାରୁ ପୋଲିସ ଓ ସିଆରପିଏଫ୍ ଜବାନମାନ ଙ୍କୁ ସାଲୁଟ ଜଣାଇବା ସହ ଜିବନରେ ଏହା କେବେ ଭୁଲିପାରିବୁନି ବୋଲି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published.