ଗିରଫ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ

1 min read
Crime Branch To Take Arrested Former MLA In Remand

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଚିଟଫଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ଆନ୍ଧ୍ରର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଡକ୍ଟର ମାଲ୍ଲା ବିଜୟ ପ୍ରସାଦଙ୍କ ଠକେଇ ଗୁମର ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଛି । କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏଡିଜି ସଞ୍ଜୀବ ପଣ୍ଡା ପ୍ରେସମିଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ମାଲ୍ଲାଙ୍କ ସଂସ୍ଥା ଭୁବନେଶ୍ୱର, କଟକ ଏବଂ ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାରେ ଶାଖା ଖୋଲିଥିଲା । ଲୋକଙ୍କୁ ଜମାରେ ବେଶି ରିଟର୍ଣ୍ଣ ସହ ଭାଇଜାଗରେ ଜମି ମୋହ ଦେଖାଇ ଟଙ୍କା ନେଉଥିଲା ।

Crime Branch To Take Arrested Former MLA In Remand

ଏଯାବତ୍ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚରେ ୧୫୦ଟି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ୨୦୦୯ରୁ ୨୦୧୪ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଜ୍ୟର ୩ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ଠକେଇ କରୁଥିଲେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ । ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣି ଜେରା କଲେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ଜଣାପଡ଼ିବ । ଓଡ଼ିଶା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ମାଲ୍ଲାଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରହିଛି । କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ତଦନ୍ତକାରୀ ସଂସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି । କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ସଂସ୍ଥା ସହ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ତଦନ୍ତ କରିବ ।

Crime Branch To Take Arrested Former MLA In Remand

ଅନ୍ୟପଟେ ବିଶାଖାପାଟଣାର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକଙ୍କ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ଲିଙ୍କ୍‌ ମିଳିଛି । କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଗ୍ରାହକଙ୍କଠାରୁ ଠକି ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରୁଥିଲେ ଓ୍ବାଇଏସ୍‌ଆର କଂଗ୍ରେସ ନେତା ମାଲ୍ଲା ବିଜୟ ପ୍ରସାଦ । ଏନେଇ ତଦନ୍ତ ବେଳେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ଇଓଡବ୍ଲୁ । ଏମ. ଭି. ପ୍ରସାଦ ଟଲିଉଡ୍‌ର ଜଣେ ନାମୀ ଦାମୀ ପ୍ରଯୋଜକ ଥିଲେ । ଚିଟଫଣ୍ଡ ବାବଦକୁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଲୁଟି ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ନିବେଶ କରିଥିଲେ ପ୍ରସାଦ । ବଡ଼ ବଡ଼ ବ୍ୟାନରରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner