ଗାଳି କରି ଭାଇରାଲ ହେଉଛନ୍ତି କ୍ରିକେଟର ଗମ୍ଭୀର

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଇପିଏଲର ୪୫ ତମ ମ୍ୟାଚରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟସ୍, ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସକୁ ୬ ୱିକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି । ଏହା ସହ ପ୍ଲେ ଅଫରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ନିଜର ଦାବିକୁ ସୁଦୃଢ଼ କରିଛି। କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟସ୍ ଚଳିତ ସିଜନରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ୧୦ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ମଧ୍ୟରୁ ୭ଟି ଜିତି ପଏଣ୍ଟ୍ ଟେବୁଲରେ ୧୪ ପଏଣ୍ଟ ସହ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଛି ।

ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରୋମାଞ୍ଚକର ଥିଲା। ଏହି ମ୍ୟାଚର ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟସର ପରାମର୍ଶଦାତା ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ତାଙ୍କ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିନଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ବାହାରିଥିବା କଥା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହେଇଯାଇଥିଲା। ଗମ୍ଭୀରଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ବାସ୍ତବରେ, ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଜିତିବା ପାଇଁ ଶେଷ ଓଭରରେ ୨୨ ରନ୍ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିଲା ​​| ଦିଲ୍ଲୀ ପାଇଁ କ୍ରିଜରେ କୁଲଦୀପ ଯାଦବ ଏବଂ ଅକ୍ଷର ପଟେଲ ଥିଲେ। ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟସରୁ ମାର୍କସ ଷ୍ଟୋୟନିସ ମ୍ୟାଚର ଶେଷ ଓଭର ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ।

ଷ୍ଟୋନିସ୍ ଓଭରର ପ୍ରଥମ ବଲରେ କୁଲଦୀପ ଗୋଟିଏ ଛକା ମାରିଥିଲେ । ଦ୍ବିତୀୟ ବଲଟି ଓ୍ବାଇଡ ହୋଇଥିଲା । ପର ବଲରେ କୁଲଦୀପ ଏକ ରନ୍ ନେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ୩ଟି ବଲରେ ଅକ୍ଷର କୌଣସି ରନ୍ କରିପାରି ନଥିଲେ । ତେବେ ଶେଷ ବଲରେ ଅକ୍ଷର ଏକ ବିଶାଳ ଛକା ମାରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବିଜୟ ହାସଲ ପାଇଁ ତାହା ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ହୋଇନଥିଲା । ତେବେ ଜିଆଣ୍ଟସଙ୍କ ବିଜୟରେ ଗମ୍ଭୀର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାଶୀଳ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏମିତିକି ସେ ସ୍ଥାନ, କାଳ ପାତ୍ର ଭୁଲି ଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ବାହାରିଥିଲା ଅପମାନଜନକ ଶବ୍ଦ ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]