କୃଷକଙ୍କ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା: ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ନେଇ ରାଜ୍ୟମାନଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରର ପରାମର୍ଶ

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମଙ୍ଗଳବାର ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଇଛନ୍ତି ଚାଷୀ । ନୂଆ କୃଷି ଆଇନ ବିରୋଧରେ ଏହି ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଇଛନ୍ତି ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକ । ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ୱନ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ଓ କେନ୍ଦ୍ର ଶାସିତ ପ୍ରଦେଶର ସରକାରଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର । ଭାରତ ବନ୍ଦ ସମୟରେ ରାଜ୍ୟର ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡ଼ାକଡ଼ା କରିବା ନେଇ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ସହିତ କୋଭିଡ କଟକଣାର ଯେଭଳି ସଠିକ୍ ଭାବେ ପାଳନ ହୋଇପାରିବ ସେ ନେଇ ତତ୍ପର ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି । ଏଥିସହିବ ଆବଶ୍ୟକ ପ୍ରତିଶେଷଧକମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଲାଗି ମଧ୍ୟ ଜାରି ଆଡଭାଇଜରୀରେ କୁହାଯାଇଛି ।

            ଆକ୍ସନ ମୋଡରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର

କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ଦେଶବ୍ୟାପୀ ପରାମର୍ଶରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ରାଜ୍ୟ ସରକାର ତଥା କେନ୍ଦ୍ର ଶାସିତ ପ୍ରଦେଶର ପ୍ରଶାସକ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଯେ କୋଭିଡ -୧୯ ଗାଇଡଲାଇନର ଯେଭଳି ସଠିକ୍ ଭାବେ ହୋଇପାରିବ  । ଏବଂ ସାମାଜିକ ଦୂରତ୍ୱ ବଜାୟ ରହିବ । ଏଥିସହିତ ଦେଶରେ ଯେଭଳି ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳା ବଜାୟ ରହିବ ଏଥିଲାଗି ଆବଶ୍ୟକ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି । ଯାହା ଦ୍ୱାରା କୌଣସି ଅଘଟଣା ଘଟିବ ନାହିଁ ।

କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନ, ଭାରତ ବନ୍ଦକୁ କଂଗ୍ରେସ ସହ ୧୮ ଦଳର ସମର୍ଥନ

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner