କାରରେ ବିୟର ପିଇ କରୁଥିଲେ ଫେସବୁକ୍ Live, କହୁଥିଲେ- ପିଇବା ପରେ ଭଲ ଚଳାଉଛି ଗାଡ଼ି

1 min read
Car Driver Swigs Beer Facebook Live Three People Killed

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନିଶା ସବୁ ସାରିଦିଏ । ନିମିଷକେ ଉଜାଡ଼ି ଦିଏ ସବୁକିଛି । ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜ କାର ଡ୍ରାଇଭିଂ ବେଳେ ବିୟର ପିଇ ପିଇ ଫେସବୁକ୍ ଲାଇଭ୍ କରୁଥିଲେ । ଆଉ ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ କାର୍ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହେଲା । ଫେସବୁକ୍ ଲାଇଭ ବେଳେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ କହୁଥିଲେ- ମୁଁ ପିଇବା ପରେ ବହୁତ ଭଲ ଗାଡ଼ି ଚଳାଉଛି ।

Car Driver Swigs Beer Facebook Live Three People Killed

ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ, କାର ଚାଳନା ବେଳେ ଫେସବୁକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟର ଠିକ୍ ୬ ମିନିଟ୍ ପରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଥିଲା । କାରଟି ଏକ ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନକୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କାରରେ ବସିଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ସହ ୩ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

Car Driver Swigs Beer Facebook Live Three People Killed

ଦୁର୍ଘଟଣା ବେଳେ କାର ଚଳାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି କ୍ୟାମିଲୋ ମୋରୋଜାନ । ରବିବାର ଘଟିଥିବା ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଆମେରିକାର ଟେକ୍ସାସରେ ଘଟିଛି । କ୍ୟାମିଲୋଙ୍କ ବୟସ ୪୭ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । ସେ ହୋଣ୍ଡା କମ୍ପାନୀର କାର ଡ୍ରାଇଭ୍ କରୁଥିଲେ ।

Car Driver Swigs Beer Facebook Live Three People Killed

କୁହାଯାଉଛି- ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କାରଟି ଯେଉଁ ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନକୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା ସେଥିରେ ଡ୍ରାଇଭର ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । କାର ଡ୍ରାଇଭର କ୍ୟାମିଲୋଙ୍କ ଉପରେ ମଦ ପିଇ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଲାଗିଛି ।

Car Driver Swigs Beer Facebook Live Three People Killed

ଦୁର୍ଘଟଣରେ ଖୋଦ୍ କ୍ୟାମିଲୋ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏବେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ହସ୍ପିଟାଲରେ କରାଯାଉଛି । ଏବେ ତଦନ୍ତକାରୀ ଅଫିସର ତଦନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି । କେଉଁ ବାର ମଦ ବିକ୍ରିର ସମୟ ସରିବା ପରେ ବି ବିୟର୍ ବିକ୍ରି କରିଥିଲା ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published.