ଆଲିଆ ଓ ବିରାଟଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ବଲିଉଡ୍ ଆକ୍ଟର, କହିଲେ ଦାନ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଭିକ ମାଗନି…

1 min read

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସାରା ଦେଶରେ କାୟା ମେଲାଇଛି କରୋନା । ଯଦିଓ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ମାମଲା କମ୍ ରହିଛି ତଥାପି ସ୍ଥିତି ବଦଳିନି । ଏଭଳି ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ସହାୟତାର ହାତ ବଢୁଛି । ଏଥିରୁ ବାଦ୍ ପଡିନି ବଲିଉଡ୍ । ଗୋଟିଏ ପଟେ କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ବଲିଉଡ଼୍ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ୍ ଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର  ଯାଏଁ ସମସ୍ତେ ଲୋକଙ୍କୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏଥିସହିତ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଓ ଅଭିନେତା ଅନଷ୍କା ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅଭିଯାନ ଚଲାଇଛନ୍ତି ।  ନିକଟରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା କରୋନା ସହାୟତା ପାଇଁ ୧୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜମା କରିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି।

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିରନ୍ତର କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଏଭଳି ସମୟରେ ଅଭିନେତା କମଲ ରସିଦ ଖାନ ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସାର୍ ଆପଣ ଶତପ୍ରତିଶତ ଠିକ୍ କହିଛନ୍ତି। ଯଦି ଦାନ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କ ୱକାତ୍ ଅଛି, ତେବେ ତାହା କରନ୍ତୁ! ନହେଲେ ଚୁପଚାପ୍ ବସ । ଦାନ କରିବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ଭିକ କାହିଁ ମାଗୁଛନ୍ତି? ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲି କିଛି ବୁଝିପାରିଲେ । ହେଲେ ତାଙ୍କର ଏଭଳି ଟ୍ୱିଟକୁ ଲୋକମାନେ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ କରିନାହାଁନ୍ତି ।

କମଲଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ଲୋକମାନେ କମେଣ୍ଟ କରିବା ସହ ଏହାକୁ ଭୁଲ୍ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

 

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner