ଅପରାଧୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନକୁ ବିଜେପିର ବିରୋଧ: ଥାନା ଘେରିଲେ, ଢେଲା ମାଡ଼ କଲେ

1 min read

କଟକ: ନରସିଂହପୁର ଥାନା ଆଗରେ ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ । ଅପରାଧୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନକୁ ବିରୋଧ କରି ପୋଲିସ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି ବିଜେପି କର୍ମୀ । ପୂର୍ବରୁ ନରସିଂହପୁର କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଗତକାଲି ରତାପାଟ ଗାଁର ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନକୁ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି କିଛି ବିଜେପି କର୍ମୀ।

ଥାନା ଘେରାଉ କରିବା ସହ ଥାନା ଭିତରକୁ ଧସେଇ ପଶିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ। କିଛି ମହିଳା ବିଜେପି କର୍ମୀ ଥାନା ଗେଟରେ ତାଲା ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଏପରିକି ସେମାନେ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଢେଲା ମାଡ କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ଜଣେ ମହିଳା ଗ୍ରାମରକ୍ଷୀ ଓ ଏକାଧିକ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । କାହାର ମୁଣ୍ଡରେ ତ କାହାର ଆଖି ଉପରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଘଉଡାଇବାକୁ ପୋଲିସ ଲାଠି ଚାଳନା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା।

ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ତିନି ଜଣ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ସମସ୍ତ ଆହତ ନରସିଂହପୁର ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହୋଇଥିଲେ । ମହିଳା ଗ୍ରାମରକ୍ଷୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ କଟକ ବଡ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି। ଚୋରି ଓ ସିନାଜୋରି ଭଳି ପୋଲିସ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ପରେ ନିଜସ୍ୱ ଗୁଣ୍ଡାଗିରିକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ବିଜେପି କର୍ମୀ ରତାପାଟ ଛକ ଠାରେ ୬୫ ନମ୍ବର ରାଜ୍ୟ ରାଜପଥକୁ ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ । ବିଜେପିର ଏଭଳି କାମକୁ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରେ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇଛି । ବିଜେପି ବରାବର ବିଭିନ୍ନ ଘଟଣାରେ ଆଇନକୁ ହାତକୁ ନେଉଥିବା ଉଦବେଗର ବିଷୟ ହୋଇଛି

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *