ଯୋଗୀଙ୍କ ଦାବିକୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛନ୍ତି ଦଳର ବିଧାୟକ ଏବଂ ସାଂସଦ

1 min read
BJP MLA, MP Questioning On Up CM Yogi Adityanath Corona Management

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ରାଜ୍ୟରେ ଅମ୍ଲଜାନର ଅଭାବ ନାହିଁ । ଔଷଧ ଯଥେଷ୍ଟ ଅଛି । ମୋଟାମୋଟି ଭାବେ ସବୁ ଠିକ୍ ଅଛି । ଏମିତି ଦାବି କରୁଛନ୍ତି ଦେଶର ସବୁଠୁ ବଡ଼ ରାଜ୍ୟ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ । କିନ୍ତୁ ସତ ଆଉ କିଛି । ସତ ହେଲା ସତ ସହ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ହେବାକୁ ଡରୁଛନ୍ତି ଯୋଗୀ । ଯୋଗୀରାଜରେ ଏବେ କରୋନା ରାଜ୍ ଚାଲିଛି କହିଲେ ଭୂଲ୍ ହେବନି । ରାମ ରାଜ୍ୟ ବଦଳରେ ଏବେ ସେଠାରେ ଚାଲିଛି ଯମଙ୍କ ରାଜ୍ । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଯେତେ ଯାହା କହିଲେ ବି ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଆଉ ଯୋଗୀଙ୍କ ମୁଖା ଖୋଲୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କରି ବିଧାୟକ ଓ ସାଂସଦ ।

BJP MLA, MP Questioning On Up CM Yogi Adityanath Corona Management

ଯୋଗୀ ସରକାରଙ୍କ କରୋନା ମୁକାବିଲା ରଣନୀତିକୁ ନେଇ ଖୋଦ ତାଙ୍କର ଦଳର ସାଂସଦ ଓ ବିଧାୟକ ଖୁସି ନାହାନ୍ତି । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସେମାନେ ଲେଖୁଥିବା ପତ୍ରରୁ ଏହା ଜଣା ପଡୁଛି । ସବୁଠୁ ବଡ଼ କଥା ହେଲା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଲେଖାଯାଉଥିବା ଚିଠି ସବୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ ହେଉଛି । ଅର୍ଥାତ ନିଜ ଅସନ୍ତୋଷକୁ ଜାହିର୍ କରିବା ପାଇଁ ବିଜେପି ନେତା ଚିଠି ଖାଲି ଇଣ୍ଡିଆ ପୋଷ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ୍ କରୁନାହାନ୍ତି, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଚାପ ପ୍ରୟୋଗ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହାକୁ ଜାଣିଶୁଣି ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଯୋଗୀ ତ’ ଯୋଗୀ । ସେ କହୁଛନ୍ତି.. କିଛି ହେଇନି.. ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ସବୁ ଠିକ୍ ଅଛି । ମାନେ ଯୋଗୀଙ୍କ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଉତ୍ତମ ପ୍ରଦେଶ ।

BJP MLA, MP Questioning On Up CM Yogi Adityanath Corona Management

ବିଜେପିର ଗୋଲା ବିଧାୟକଙ୍କ ପତ୍ରକୁ ନିଅନ୍ତୁ । ବିଧାୟକ ଅରବିନ୍ଦ ଗିରି ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଖିରିର ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର ୨୪ ଜଣ ସମର୍ଥକଙ୍କର ଅମ୍ଲଜାନ ଅଭାବରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ସମର୍ଥକଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ଅମ୍ଲଜାନ ଅଭାବରୁ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ସିଧାସଳଖ ଆରୋପ ନଲଗାଇ ସେ କହୁଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବହୁତ କିଛି କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶାସନ କିଛି କରୁନି । ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ପ୍ରଶାସନ ଯଦି ଅକର୍ମା ତେବେ ଦାୟୀ ହେବେ କିଏ ?

BJP MLA, MP Questioning On Up CM Yogi Adityanath Corona Management

ଯୋଗୀ ସରକାରରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଥିବା ବୃଜେଶ ପାଠକ ମଧ୍ୟ ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ଲକ୍ଷ୍ନୌ ପ୍ରଶାସନ ନିକମା ବୋଲି  ଅଭିଯୋଗ କରି ସେ ପତ୍ର ଲେଖିଥିଲେ । ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ କେମିତି ବେଡ୍, ଅମ୍ଲଜାନର ଅଭାବ ଅଛି ସେ କଥା ସେ ଉଠାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଲାଗୁଛି ଯୋଗୀ ତାଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରୀ ମଣ୍ଡଳର ସହଯୋଗୀଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ବହୁଦୂରରେ । କାରଣ ଯୋଗୀଙ୍କ ହିସାବରେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ସବୁ ଠିକ୍ ଅଛି ।

BJP MLA, MP Questioning On Up CM Yogi Adityanath Corona Management

ମୋହନଲାଲଗଞ୍ଜର ବିଜେପି ସାଂସଦ କୌଶଲ କିଶୋର ମଧ୍ୟ ଅମ୍ଲଜାନ ଅଭାବକୁ ନେଇ ପତ୍ର ଲେଖିଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ମିରଟ ସାଂସଦ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଅଗ୍ରୱାଲ, ଭଦୋହି ବିଧାୟକ ଦିନାନାଥ ଭାସ୍କର ମଧ୍ୟ ପତ୍ର ଲେଖି ପ୍ରଶାସନ ବିଫଳ ହୋଇଛି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner