ଅଦ୍ଭୁତ ମେଣ୍ଟ : ବିଜେପି-କଂଗ୍ରେସ ନେତା ମିଶିକି ଚଲାଉଥିଲେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ !

1 min read

ଜୟପୁର: ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସର ପୂର୍ବ ମହିଳା ନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁରେ ଗମ୍ଭୀର ଅଭିଯୋଗ । ସେମାନେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚଳାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି କିଛି ନାବାଳିକା । ଆଉ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଜଣେ ବିଜେପି ନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି ।

बीजेपी-कांग्रेस महिला नेता मिलकर चला रही थी सेक्स रैकेट. ( फोटो: सुनीता वर्मा उर्फ संपत्ति बाई )

ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ବିଜେପିର ସବାଇ ମାଧୋପୁରର ପୂର୍ବ ଜିଲ୍ଲା ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୁନିତା ବର୍ମା ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ ସେବାଦଳ ମହିଳା ବର୍ଗର ପୂର୍ବ ଜିଲ୍ଲା ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପୂଜା ଏବଂ ପୁନମ୍ ଚୌଧୁରୀ ମିଶିକରି ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଚଳାଇଥିଲେ ।  ଯେଉଁଥିରେ ନିରୀହ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଫସାଯାଉଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଖରାପ କାମ କରାଯାଉଥିଲା ।

बीजेपी-कांग्रेस महिला नेता मिलकर चला रही थी सेक्स रैकेट.

ସବାଇ ମାଧୋପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ନାବାଳିକା ଝିଅ ଏହି ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିଥିଲେ । ଏହି ମାମଲାରେ ଜିଲ୍ଲପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କାମ କରୁଥିବା ଶିବରାମ ମିଣା, ଜିଲ୍ଲା ଆୟୋଗ କେନ୍ଦ୍ରରେ କାମ କରୁଥିବା ବାଲା ସନ୍ଦୀପ ଶର୍ମା, ଇଲେକ୍ଟ୍ରିସିଆନ୍ ରାଜୁ ଏବଂ ସୁନିତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ହୀରାଲାଲ ସମେତ ଏଯାବତ୍ ୫ ଲୋକ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି । କଂଗ୍ରେସ ନେତା ପୁନମ୍ ଚୌଧୁରୀ ଫେରାର ଥିବା ବେଳେ ବିଜେପି ନେତା ସୁନିତା ବର୍ମାଙ୍କୁ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି ।

बीजेपी-कांग्रेस महिला नेता मिलकर चला रही थी सेक्स रैकेट.)

ଅଭିଯୋଗକାରୀ ନାବାଳିକ ଝିଅ ନିଜ ବୟାନରେ କହିଛି ଯେ, ବିଜେପି ଏବଂ କଂଗ୍ରେସର ଜିଲ୍ଲାସ୍ତରୀୟ ନେତା ରାଜ୍ୟର ଅନ୍ୟ କିଛି ବଡ଼ ନେତାଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଦେହ କାରବାର ଚଳାଇଥିଲେ । ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ପଠାଯାଉଥିଲା । ବିଜେପିର ପୂର୍ବ ଜିଲ୍ଲା ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୁନିତା ବର୍ମା ନିଜ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ରାଜନୀତିରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଚରିତ୍ରହୀନ ଲୋକ ରହିଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ନାମ ଓ କାମ ଉଭୟ ଜାଣିଛି । ସମୟ ଆସିଲେ ସେମାନଙ୍କ ଖୁଲାସା କରିବେ । ତେବେ ପୋଲିସ ପୂରା ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published.