ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଥିଲେ ସାବଧାନ, ନଚେତ୍…

1 min read

ମେଷ ରାଶି : ମନୋକାଂକ୍ଷା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ହେବ । କୌଣସି ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବାଦ ବିବାଦରେ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ପରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ । ନୂଆ ଯୋଜନା କରୁଥିଲେ ଲାଭ ମିଳିବ । ହଠାତ୍ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ ।

ବୃଷ ରାଶି : ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ୱନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଘର ନିକଟସ୍ଥ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ଋଣ କରିଥିବା ଟଙ୍କା ସୁଝିବେ । ଭୌତିକ ସୁଖ ପାଇଁ ବ୍ୟୟ କରିପାରନ୍ତି । ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ । ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିପାରନ୍ତି ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭୌତିକ ସମୃଦ୍ଧିର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ପରିବାରବର୍ଗ ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ନିବିଡ଼ ହେବ । ସନ୍ଧ୍ୟା କିମ୍ୱା ରାତି ସମୟରେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଓ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି । ଠିକ୍ ସ୍ଥାନରେ ବ୍ୟୟ କରିବେ । ଯଶ ଓ କୀର୍ତ୍ତି ବଢ଼ିବ । ଭାଗ୍ୟ ସହାୟ ହେବ ।

ସିଂହ ରାଶି : ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ବାତାବରଣ ରହିବ । ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହ ନେଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ । ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ସନ୍ଧ୍ୟା କିମ୍ୱା ରାତି ସମୟରେ ରାଜନୈତିକ ସମାରୋହରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନଟି ଶତ୍ରୁଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିବ । ଖର୍ଚ୍ଚ କମ୍ ହେବାରୁ ଅର୍ଥ ବ୍ୟବସ୍ଥା ସୁଦୃଢ଼ ହେବ । ଯାନବାହନର ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସୁରୁଖୁରୁରେ ଶେଷ ହେବାରୁ ଶତ୍ରୁ ଈର୍ଷା କରିପାରନ୍ତି ।

ତୁଳା ରାଶି : ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ । ଚାକିରି କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ହେବ । ପରୀକ୍ଷା ଏବଂ ରାଜନୈତିକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବେ । ସନ୍ଧ୍ୟା କିମ୍ୱା ରାତ୍ରି ସମୟରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନଟି ଅପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ । କୌଣସି ଉଚ୍ଚପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀ କିମ୍ବା ନେତାଙ୍କ ସହ ଦେଖାସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ । ଉତ୍ତମ ବ୍ୟଞ୍ଜନ ମିଳିବ । ଭୋଜନରେ ଵିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଏହାର କୁପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିପାରେ । ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କୌଣସି ନିକଟସ୍ଥ କିମ୍ବା ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ଭାଗ୍ୟ ସହାୟ ହେବ ।

ଧନୁ ରାଶି : ପୂଜାପାଠ ଏବଂ ସତସଙ୍ଗରେ ରୁଚି ବଢ଼ିବ । ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ଧନ ଲାଭ ହେବ । ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ।

ମକର ରାଶି : ସାବଧାନର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ । ଚତୁରତାର ସହ ଶତ୍ରୁଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ । ଦେଣନେଣରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ଧନାହାନି ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଅଟକିରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଶତ୍ରୁପକ୍ଷ ଲଜ୍ଜିତ ହେବେ । ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକସ୍ଥଳକୁ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ହାତ ଛଡ଼ା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ମୀନ ରାଶି : ଶୁଭ ଖବର ମିଳିପାରେ । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ରୁଚି ରଖିବେ । ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜିର ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ।

About Post Author

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]