Odisha Corona Updates: ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୨୯୮୦, ସମୁଦାୟ ସୁସ୍ଥ ସଂଖ୍ୟା ୯୦ ହଜାର ପାର୍

Another 1641 Covid patients have recovered and are being discharged

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜିଲାଓ୍ୱାରୀ ତାଲିକା ଆସିଛି । ଏନେଇ ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ଟ୍ୱିଇଟ୍ ଯୋଗେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଆଜି ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ୨୯୮୦ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଫେରିଛନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସର୍ବାଧିକ କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ୬୫୪ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଖୋର୍ଦ୍ଧାର ୨୬୩ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ଜିଲ୍ଲାଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରେ ଗଞ୍ଜାମରୁ ୨୧୨ ଜଣ, ମୟୂରଭଞ୍ଜରୁ ୨୦୭ ଜଣ, ସମ୍ୱଲପୁରୁ ୧୩୩, ବଲାଙ୍ଗିରରୁ ୧୨୬, ନୟାଗଡ଼ରୁ ୧୧୪, ପୁରୀରୁ ୧୧୪, ବାଲେଶ୍ୱରରୁ ୧୧୧, କୋରାପୁଟରୁ ୧୦୩, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ାରୁ ୯୧, ବରଗଡ଼ରୁ ୮୭, ଅନୁଗୁଳରୁ ୮୦, କେନ୍ଦୁଝରରୁ ୮୦ ଓ ଢ଼େଙ୍କାନାଳରୁ ୭୫ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ସେହିଭଳି ସୁନ୍ଦରଗଡରୁ ୬୮, ଝାରସୁଗୁଡାରୁ ୬୭, ଭଦ୍ରକରୁ ୬୪, ମାଲକାନଗିରିରୁ ୬୧, ଜଗତସିଂହପୁରରୁ ୩୮, ନୂଆପଡ଼ାରୁ ୩୭ ଓ କନ୍ଧମାଳରୁ ୩୩ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଫେରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଅନ୍ୟ ଜିଲ୍ଲାରେ ଉଭୟ ସୁସ୍ଥ ଓ ଆକ୍ରାନ୍ତ ସଂଖ୍ୟା କମ୍ ରହିଛି । ଏହି କ୍ରମରେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଗଜପତିରୁ ୨୫, ନବରଙ୍ଗପୁରରୁ ୨୧, ଯାଜପୁରରୁ ୨୦, କଳାହାଣ୍ଡରୁ ୧୦, ଦେବଗଡରୁ ୫ ଓ ସୋନପୁରରୁ ୫ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ରାଜ୍ୟରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ସଂକ୍ରମଣ ବଢୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସୁସ୍ଥତା ହାରରେ ରାଜ୍ୟ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛି । ଏବେ ସୁସ୍ଥତା ସଂଖ୍ୟା ୯୦ ହଜାର ୩୩୧ରେ ପହଞ୍ଚିସାରିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.