ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା: ଆଉ ୧୫୫୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ

1 min read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ଶହ ୫୮ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ୬୬ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କିଲର କରୋନା । ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ୍ ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୫ହଜାର ୮୩୪କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି । ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୨ହଜାର ୩୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୯୦୪, ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରୁ ୬୫୪ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୭୯, କଟକରୁ ୨୪୧, ଷ୍ଟେଟପୁଲରୁ ୧୦୩, ବାଲେଶ୍ୱରରୁ ୯୭, ପୁରୀରୁ ୮୨, ଅନୁଗୁଳରୁ ୮୦ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଯାଜପୁରରୁ ୭୮, ଜଗତସିଂହପୁରରୁ ୬୭, ଭଦ୍ରକରୁ ୪୨, ମୟୂରଭଞ୍ଜରୁ ୪୧, କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରୁ ୩୫, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ରୁ ୨୮, ନୟାଗଡ଼ରୁ ୨୫, ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ୨୩, କନ୍ଧମାଳରୁ ୧୮, କେନ୍ଦୁଝର ଓ ସମ୍ବଲପୁରରୁ ୧୪ଜଣ ଲେଖାଏଁ, ନବରଙ୍ଗପୁରରୁ ୧୩, ବଲାଙ୍ଗୀରରୁ ୧୦, ଦେବଗଡ଼ରୁ ୯, କଳାହାଣ୍ଡି, ରାୟଗଡ଼ା ଓ ସୋନପୁରରରୁ ୮ଜଣ ଲେଖାଏଁ, ଗଞ୍ଜାମ ଓ ଝାରସୁଗୁଡାରୁ ୭ଜଣ ଲେଖାଏଁ , ବରଗଡ଼ରୁ ୬, ମାଲକାନଗିରିରୁ ୫, ବୌଦ୍ଧ ଓ ଗଜପତିରୁ ୩ଜଣ ଲେଖାଏଁ, କୋରାପୁଟ ଓ ନୂଆପଡାରରୁ ୨ଜଣ ଲେଖାଏଁ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ୍ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୯ଲକ୍ଷ ୭୫ହଜାର ୬୯୦ । ମୋଟ୍ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ୯ଲକ୍ଷ ୫୩ହଜାର ୮୮ । ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍ ୧୬ହଜାର ୭୧୫ ।

ଏଥିସହିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଭାରତୀୟ ସମୟ ସକାଳ ୯.୧୭ରେ ଦୌଡ଼ିବେ ଦୂତି ଚାନ୍ଦ

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner