ମୃତ ଘୋଷଣା ପରେ ବି ଗ୍ରହଣ କରିପାରିଲେନି ପରିବାର ଲୋକେ: ବର୍ହିବିଭାଗ ସମ୍ମୁଖରେ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ଚିକିତ୍ସା

1 min read

ଅନୁଗୁଳ: ଡାକ୍ତରଙ୍କ ମୃତ ଘୋଷଣା ପରେ ଯମ ମୁହଁରୁ ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରୟାସ । ପୋଲିସ ବୁଝାଇଲା ହେଲେ ଶୁଣିବାକୁ ନାରାଜ ପରିବାର । ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଏଭଳି ଦୃଶ୍ୟ । ଢେଙ୍କାନାଳ ବାଲିମି ଥାନା ବଙ୍ଗିଡ଼ି ଗାଁ ପୋଖରୀକୁ ପଦ୍ମ ତୋଳିବାକୁ ଯାଇ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ ଗାଁର ଆଲୋକ ନାଏକ ।

ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ, ଡାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ହେଲେ ପୁଅର ଅକାଳ ବିୟୋଗ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିନଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ । ପୁଅ ଜୀବିତ ଥିବା ବିଶ୍ୱାସ କରି ବର୍ହିବିଭାଗ ସାମନାରେ ହିଁ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ ଚିକିତ୍ସା । ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ବୁଝାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ବେଳେ, ଶୁଣିନଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକ । ହାତ ପାଦରେ ତେଲ ଲଗାଇ ଅଳିଅଳର ଜୀବନ ଫେରାଇଆଣିବାକୁ କରିଥିଲେ ଉଦ୍ୟମ । ଏପରକି ମୃତଦେହ ନେଇ ପଳାଇଯିବାକୁ ବାହରିଥିଲେ । ବହୁ ବୁଝାସୁଝା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ପରିବାର ଲୋକ ଏଥିରୁ କ୍ଷ୍ୟାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ । ଶେଷରେ ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି ।

ଏଥିସହିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ନୌସେନାରୁ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀ: ଏବେ କଲମ ମୁନରେ କରିବେ ଲୋକଙ୍କ ସେବା

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published.