ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଓ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ କରୋନା: ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲା ନେଗେଟିଭ

1 min read
amitabh and abhishek bachachan tested positive of covid19, aiswariya and jaya bachachn repport negetive

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡର ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି । ଏହାର ସୂଚନା ଖୋଦ୍ ଅଭିନେତା ନିଜର ଟ୍ୱିଟର ଯୋଗେ ଦେଇଛନ୍ତି । ଅମିତାଭଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ସେ ନିଜେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ନାନାବତୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଖବର ମିଳୁଛି ଯେ, ବଚ୍ଚନ ପରିବାରରେ କେବଳ ଅମିତାଭ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ହିଁ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ ଆସିଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ସ୍ୱାବ ଟେଷ୍ଟର ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଉଛି ।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପରିବାର ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଆସିବ। ଜଣାଇ ରଖୁଛୁ ଯେ, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇସାରିଛି। ମୁଁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛି ଡାକ୍ତରଖାନା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ସୂଚନା ଦେଉଛନ୍ତି । ପରିବାର ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଛି, ଯାହାର ରିପୋର୍ଟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଛି। ଯେଉଁମାନେ ଗତ ୧୦ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ମୋ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ପରୀକ୍ଷା ଶେଷ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି ।

ଜଣାଇ ରଖୁଛୁ ଯେ, ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି, “ଆଜି ମୋ ବାପାଙ୍କ କୋଭିଡ -୧୯ ପରୀକ୍ଷା ପଜିଟିଭ ଆସିଛି । ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କର ବହୁତ ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିଲା ଏବଂ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଆମେ ସମସ୍ତେ ଚିନ୍ତିତ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛୁ ଏବଂ ଆମ ପରିବାର ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଛି। ମୋର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ବିଚଳିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଧନ୍ୟବାଦ। ”

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner