ଶାହରୁଖଙ୍କ ପାଇଁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ସାଇନ୍ କରି ପାରିନଥିଲେ ଫିଲ୍ମ

1 min read
Aishwarya Rai Was Removed Because Of Shahrukh Khan He Had Disclosed This Talk Himself From Many Films

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ସୁନ୍ଦରୀ ନୀଳନୟନା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ନିଜ ୪୬ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳୁଛନ୍ତି । ଏହି ଅବସରରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଢେର ସାରା ଶୁଭେଚ୍ଛା ମିଳବାରେ ଲାଗିଛି । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଜୀବନରେ କେତେକ ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ, ପୂର୍ବରୁ ବେଶ୍ ଡିମାଣ୍ଡରେ ଥିବା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଫିଲ୍ମରୁ ବାହାର କରି ଦିଆଯାଇଛି, ପୁଣି ତାଙ୍କୁ କୌଣସି କାରଣ ନ କହି ।

Aishwarya Rai Was Removed Because Of Shahrukh Khan He Had Disclosed This Talk Himself From Many Films

ନୀଳନୟନାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଜୀବନରେ ଏମିତି କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବା ସମୟ ଆସିଛି ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରୁ ଅଚାନକ ବାହାର କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା । ତେବେ, ଫିଲ୍ମରୁ ବାହାର କରି ଦିଆଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସେ ବାବଦରେ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦିଆଯାଉନଥିଲା । ଏନେଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସିମି ଗ୍ରେୱାଲ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ ତ ସେ କହିଥିଲେ- ଏବେ ମୁଁ ଏ ପ୍ରଶ୍ନର ଜବାବ କେମିତି ଦେବ । ହଁ ଏହା ସତ ଏମିତି ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ସହ କିଛି ଫିଲ୍ମରେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ, ଅଚାନକ କିଛି ବି ହୋଇନଥିଲା । କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ବି ଦିଆଗଲାନି । ମୋତେ ଜଣାନାହିଁ ଏମିତି କାହିଁକି ହେଲା ।

Aishwarya Rai Was Removed Because Of Shahrukh Khan He Had Disclosed This Talk Himself From Many Films

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଯେଉଁ ଫିଲ୍ମ କଥା କହୁଛନ୍ତି ସେଥିରେ ଶାହରୁଖଙ୍କ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ବୀର ଜାରା’ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ୍ ଅଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ କୁହାଯାଇଛି ସେଥିରେ ପ୍ରଥମେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ଏମିତି ଆହୁରି ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ହେଉଛି ଯେଉଁଥିରେ ଶାହରୁଖ ଓ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥାନ୍ତେ । ଏ ବିଷୟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଶାହରୁଖ ନିଜେ ଅବଶୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ- ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକରେ ବେଶୀ ଅନୁପ୍ରେରିତ ହୋଇଥିଲେ, ଯାହା ଦରକାର ନଥିଲା । ଶାହରୁଖଙ୍କ ଏହି ବୟାନରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା କହିଥିଲେ- ସେ କେବେ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ମନା କରିନଥିଲେ ।

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published.