ପର୍ଣ୍ଣୋଗ୍ରାଫିକ୍ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ ମାମଲାରେ ଗେହନା ବଶିଷ୍ଟ ସମେତ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ମୁମ୍ୱାଇ ପୋଲିସର ସମନ

1 min read

ମୁମ୍ୱାଇ: ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ପର୍ଣ୍ଣ ଫିଲ୍ମ ମାମଲାରେ ବୋଲ୍ଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗେହନା ବଶିଷ୍ଟଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ । ଏ ନେଇ ଗେହନାଙ୍କ ସମେତ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ସମନ ପଠାଇଛି ମୁମ୍ୱାଇ ପୋଲିସ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସମାନ ମାମଲାରେ ମୁମ୍ୱାଇ ପୋଲିସ ୬ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଜେରା କରିଥିଲା । ଗେହନା ବୈଶିଷ୍ଟ ରାଜକୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏକାଧିକ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଓ୍ୱେବ୍ ସିରିଜ୍‌ରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଯାହା ବିବାଦୀୟ ହଟ୍‌ସଟ୍ ଆପ୍‌ରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଏହି ଆପ୍‌ରେ କୌଣସି ଉତ୍ତେଜକପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ନଥିବା ଗେହନା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଠିକ୍ କହିଛନ୍ତି ସେଥିରେ ସେଭଳି କିଛି ଭିଡିଓ ନାହିଁ, ଯାହାକୁ ଆମେ ପର୍ଣ୍ଣୋଗ୍ରାଫି ବୋଲି କହିପାରିବା । ଏବଂ ଏ ନେଇ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଆଦୌ ଅବଗତ ନଥିବା କହିଛନ୍ତି । ହଟସଟ୍ କେବେ ବି କୌଣସି ପ୍ରକାର ପର୍ଣ୍ଣ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିନଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ହଟ୍ କ୍ୟାଟୋଗୋରିର ଏଥମଧ୍ୟରୁ କୌଣସି ବି ପିଲ୍ମ ପର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ଏଥିସହିତ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଗିରଫ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଶିଳ୍ପା

 

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner