ଆଜିର ରାଶିଫଳ ( ୨୭/୧୧/୨୦୧୯)

1 min read

ଆଜିର ପଞ୍ଚାଙ୍ଗ

ଆଜି ୨୦୧୯ ମସିହା ନଭେମ୍ବର ୨୭ ତାରିଖ, ବଧବାର ସୌରମାସ, ବିଛା ଦି୧୧ନ, ପ୍ରତିପଦ ତିଥି ସଂଦ୍ଧ୍ୟା ୬/୫୮ ପରେ ୨ୟା, ଅନୁରାଧା ନକ୍ଷତ୍ର ଦିବା୮/୧୧ଗତେ ଜ୍ୟେଷ୍ଠା

ବିଛାଚ଼ନ୍ଦ୍ର- ଅହୋରାତ୍ର, ସୁକର୍ମାଯୋଗ, କିନ୍ତୁଘ୍ନ କାରଣ

ଚ଼ନ୍ଦ୍ରଶୁଦ୍ଧି- ବୃଷ, ମିଥୁନ, କର୍କଚ, କନ୍ୟା, ତୁଳା, ବିଛା, ମକର, କୁମ୍ଭ ଓ ମୀନ ରାଶିର ।

ଘାତଚ଼ନ୍ଦ୍ର- ନାସ୍ତି

ଘାତବାର- କର୍କଟ ରାଶିର

ରାହୁକାଳ- ଦିବା୧୧/୩୪ମି.ରୁ ଦିବା୧୨/୫୫ମି.

କାଳବେଳା- ଦିବା୮/୫୦ମି.ରୁ ଦିବା୧୦/୧୨ମି.

ଶୁଭବେଳା- ଦିବା୭/୩୩ମି.ରୁ ଦିବା୮/୧୭ମି.

ପର୍ବପର୍ବାଣି- ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶେଷ ଦେବଦୀପାବଳି,ଶ୍ରୀବଡ଼ଦାଙ୍କର ୧୦୯ତମ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜନ୍ମ ତିଥି ।

ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ- ଗୃହ ଓ ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବାଦୀୟ ହୋଇପଡିବେ । ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଦାସୀନ ରହିବେ । କାହାର ମଧୁର କଥା ଉପରେ ବଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ବୃଷ- ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖ, ଶାନ୍ତିରେ କଟିବ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ଦକ୍ଷତା ପ୍ରତିପାଦନ କରି ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିବେ । ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଅର୍ଥାଗମର ଯୋଗ ରହୁଛି । ରଚନାତ୍ମକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମନୋନିବେଶ କରିବେ ।

ମିଥୁନ- ପୁରାତନ ବଂଦ୍ଧୁଙ୍କୁ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ । ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଆୟ ଲାଭ ହେବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ।

କର୍କଟ- ନୂତନ ଉତ୍ସାହ, ଉଦ୍ଧିପନା ସହିତ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରସର ହେବେ । ବିବାଦୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ । ବନ୍ଧୁବର୍ଗଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ର ଅର୍ଥାଗମ ହେବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସମୃଦ୍ଧ ହେବ ।

ସିଂହ- ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଇ ଗତି କରିବେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସମସ୍ୟା ବହୁଳ ରହିପାରେ । ପାରିପାର୍ଶ୍ୱିକ ପରିବେଶ ଅଶାନ୍ତ ରହିବା ସହିତ ଅର୍ଥପ୍ରାପ୍ତିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ  ।

କନ୍ୟା- ଆଜି ଦିନଟି ଶୁଭଫଳ ପ୍ରଦାୟକ ହେବ । ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରସଂଶିତ ହେବେ । ବକେୟା ଅର୍ଥପ୍ରାପ୍ତି ହେବେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ ।

ତୁଳା- ସାଂଗଠନିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନେତୃତ୍ୱ ଲାଭ କରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବହୁଦିନରୁ ଲାଗିରହିଥିବା ବିବାଦୀୟ ପରିସ୍ଥିତିର ସମାଧାନ ହେବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖ ଶାନ୍ତିରେ କଟିବ ।

ବିଛା- ଘାତ ତିଥି ହେତୁ ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସାମାନ୍ୟ ଶାରିରୀକ ଅସୁସ୍ଥତା ଦେଖାଦେଇପାରେ । ଅର୍ଥଚିନ୍ତା ମନକୁ ବିବ୍ରତ କରିବ । ବନ୍ଧୁ ବିଦ୍ୱେଷ ଦେଖାଦେବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଅସନ୍ତୋଷ ହେବେ ।

ଧନୁ- ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ହଇରାଣ ହୋଇପାରନ୍ତି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେବ । ଆଜି କୌଣସି ଅର୍ଥ ସମ୍ବଦ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ମକର- ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖ ଶାନ୍ତିରେ କଟିବ । ଗୃହକୁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରସଂଶିତ ହେବେ । ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଅର୍ଥ ଆଗମନ ହେବ । ସନ୍ତାନବର୍ଗଙ୍କୁ ନେଇ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବେ ।

କୁମ୍ଭ- ବିବାଦୀୟ ପରିସ୍ଥିତିର ଅନ୍ତ ଘଟିବ । ସାଂଗଠନିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନେତୃତ୍ୱ ଲାଭ କରିବେ । ଅର୍ଥ ସମ୍ପର୍କିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ପ୍ରତିବଂଧକ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖ ଶାନ୍ତିରେ କଟିବ ।

ମୀନ– ସୁ-ସମ୍ବାଦ ପାଇ ମନର ଖୁସି ଦ୍ୱି-ଗୁଣିତ ହେବ । ଇଚ୍ଛା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ବନ୍ଧୁବର୍ଗଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ।

ଯୋଗାଯୋଗ- ୯୮୬୧୨୭୧୫୫

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner