ଆଜିର ରାଶିଫଳ (୨୬/୧୧/୨୦୧୯)

1 min read

ଆଜି ୨୦୧୯ ମସିହା ନଭେମ୍ବର ୨୬ ତାରିଖ, ମଙ୍ଗଳବାର ସୌର ମାସ ବିଛା ଦି ୧୦ ନ

ଆମାବାସ୍ୟା ତିଥି, ବିଶାଖା ନକ୍ଷତ୍ର ଦିବା ୯/୨୨ ଗତେ ଅନୁସଧା, ବିଛା ଚନ୍ଦ୍ର, ଅତିଗଣ୍ଡ ଯୋଗ ଚଦୁଷ୍ପଦ କରଣ ।

ଚନ୍ଦ୍ର ଶୁଦ୍ଧି- ବୃଷ, ମିଥୁନ, ସିଂହ, କନ୍ୟା, ବିଛା, ଧନୁ, ମକର, କୁମ୍ଭ ରାଶିର

ଘାତବାର- ମକର ରାଶିର

ଘାତଚନ୍ଦ୍ର – ନାସ୍ତି

ରାହୁକାଳ- ଦିବା ୨/୧୭ ମିନିଟରୁ ଦିବା ୩/୩୯ ମିନିଟ

କାଳବେଳା- ଦିବା ୧୨/୫୫ ମିନିଟରୁ ଦିବା ୨/୧୭ ମିନିଟ

ଶୁଭବେଳା- ଦିବା ୮/୪୯ ମିନିଟରୁ ଦିବା ୧୧/୧୨ ମିନିଟ

ଅନ୍ୟ ପର୍ବପର୍ବାଣୀ- ମହୋଦଧି ଅମାବାସ୍ୟା, ଚନ୍ଦ୍ର ଉପବାସ ଓ ନିଶା ପାଳନ; ମଧ୍ୟ ଦେବ ଦିପାବଳୀ ଗୋସ ହସ୍ରି ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ- ମାନସିକ ଅସ୍ତିରତା ଦେଇ ଗତି କରିବେ । ଜମିବାଡ଼ିକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବିବାଦୀୟ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଦେଇପାରେ । ହାତେ ମାପି ଚାଖଣ୍ଡେ ଚାଲନ୍ତୁ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ।

ବୃଷ- ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସଫଳ ହେବ । ଗୃହକୁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଗମନ ହେବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧିରେ ଭରି ଉଠିବ । ବିଭିନ୍ନ ସୁତ୍ରରୁ ସୁଖ ଆଗମନ ହେବ । ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଆଜି ଶୁଭପ୍ରଦ ହେବ ।

ମିଥୁନ- ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶୁଭମୟ ହେବ । କୌଣସି ସାଙ୍ଗଠନିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିବେ । ଆକଷ୍ମିକ ଧନପ୍ରାପ୍ତି ଯୋଗ ରହିଛି ।

କର୍କଟ- ନିଜ ସରଳ ସ୍ୱଭାବ ଯୋଗୁଁ ହଇରାଣ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଯେତେ ଠିକ କଥା କହିଲେ ମଧ୍ୟ ଲୋକ ମାନେ ଭୁଲ ବୁଝିବେ । ଅଯଥା ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ। ଘାତବାର ଓ ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ହେତୁ କୌଣସି ଶୁଭ କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ସିଂହ- ବିଭିନ୍ନ ସୁତ୍ରରୁ ଆୟ ହେବ । ବନ୍ଧୁ ବାନ୍ଧବଙ୍କ ଗହଣରେ ଆଜି ଦିନଟି ହସ, ଖୁସିରେ କଟିବ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ଦକ୍ଷତା ପ୍ରତିପାଦନ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାରେ ସୁଧାର ଆସିବ ।

କନ୍ୟା- ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଭାବନାରେ ଦିନଟି କଟିବ । ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠାବାନ ହେବେ । ସାଙ୍ଗଠନିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନେତୃତ୍ୱ ଲାଭ କରିବେ । କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ନିମନ୍ତେ ଆଜି ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କଲେ ଶୁଭଫଳ ପାଇବେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ।

ତୁଳା- ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାରଣରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ । ଯଶ, କୀର୍ତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜୟଯୁକ୍ତ ହେବେ । ପାରିବାରିକ ଓ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସୁଖ ଶାନ୍ତିରେ କଟିବ ।

ବିଛା- ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନା ମାନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରିବେ । ବିବାଦୀୟ ପରିସ୍ଥିତିର ଅନ୍ତ ଘଟିବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଶାନ୍ତିରେ କଟିବ ।

ଧନୁ- ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦୀୟ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଦେଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନିଜ ଲୋକମାନେ କ୍ଷତି ସାଧନ କରିବେ । ନିଜର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ।

ମକର- ସାମାନ୍ୟ ଭାବେ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ । ମହିଳାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅପମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମାଲୋଚିତ ହେବେ । ସନ୍ତାନ ସନ୍ତତି ମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ ।

କୁମ୍ଭ- ସୁସାମର୍ଥ୍ୟ ବଳରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବେ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବନ୍ଧୁବର୍ଗଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ।

ମୀନ- କ୍ଷତି ସାଧନ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କର ପରାଜୟ ହେବ । ଦେବ ଦର୍ଶନ ବା ତୀର୍ଥ ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁମାନ ଅର୍ଜନ କରିବେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଶାନ୍ତିରେ କଟିବ ।

  ଯୋଗାଯୋଗ- ୯୮୬୧୨୭୧୫୫

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner